Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akkor az unokák magyarok vagy...

Akkor az unokák magyarok vagy félig cigányok?

Figyelt kérdés
Anyai ágról 100% magyar. De az apai ág ennél kicsit bonyolultabb: nagymama[cigany] + nagytata [magyar] = apa [félvér] + anya [magyar] = unokák [??!]

2015. júl. 21. 08:11
 1/8 anonim válasza:
89%
Unokák 25 % -ban cigányok, 75 % -ban magyarok!
2015. júl. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Számít? 25%-al csökkented a fizetését? Vagy mi?
2015. júl. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én azt a 100% magyar anyai ágat is megvizsgálnám, hogy mennyi abban a sváb vagy a horvát. Nem mintha baj lenne, csak nagyon ritka, hogy valaki tényleg sokízig magyar legyen.
2015. júl. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
49%
2-es válaszoló gondolom te is cigány lehetsz vagy egy liberális életfelfogású személy,ha egyből így reagáltál és támadásnak vetted,mert a kutya nem mondta hogy számít,csak válaszoltam a kérdésre! Gondolkozz mielőtt írkálsz!!
2015. júl. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :D Hát az anya dédszülőkig magyar,annál tovább nem tudom:))

2 válaszoló : hadd legyen az én dolgom,hogy miért kérdezem ;) és még véletlenül sem találtad el :D

2015. júl. 21. 13:59
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Akár épp az ellenkezője is lehet, mint amire a második válaszoló gondolt, pl. a kérdező ez alapján dönti el, hogy az unokáknak inkább magyar vagy inkább cigány gyerekverseket tanítson. A mi környékünkön van egy cigány nemzetiségi ovi, gondolom ott is hangsúlyt fektetnek a cigány kultúrára.
2015. júl. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Moncsy0506 válasza:
25 % cigány 75 % magyar!! De mivel a vér nem válik vizzé! Igy csak is a neveltetéstől függ, hogy a későbbiekben ők saját maguk minek fogják magukat tartani, vallani!!! egy biztos: hogy közölni kell velük, hogy igen bennük is van roma vér, de ettől még ugyanolyan emberek!! kérkedni soem kell a származással, mivel tudjuk, hogy hátrányt jelent ez a mai világban, sajnos. De ha rákérdeznek: Merjék vállalni, és ne szégyelljék. Ha meg esetleg, pont cigányokat nem igen szerető illetőbe buknak bele, akkor közölni kell vele, hogy: "Na látod, Én vagyok az a bizonyos Kivétel! Tudod, akinek a tisztelet jár! " -- Legalább is én ezt az elvet vallom, ezt tanitották a szüleim, és ezt is alkalmazom az életemben!!! Sok rosszat, vagy túl rosszat nem tapasztaltam romaként, ugyanúgy érvényesiteni tudtam magam, mivel volt mivel!!! Igaz, ha új közösségbe kerültem, pl: középiskola, akkor mindenki rögtön a külsőm alapján itélkezett, dupla annyit kellett bizonyitanom,de utána, ők voltak azok, akik elnézést kértek és hálásak voltak, hogy mégis a barátaim, tanáraim, lehhettek, és megismerhettek.... (pl. második töri óra, ki volt a felelő? hát persze, hogy én... de mikor kimentem és lefeletem leesett a tanár álla, de már csak azéárt se adott a feleletemre ötöst, csak négyest, de leszartam, mert gondoltam magamban, lesz még dolgozat is a tanévben, amiben pontok alapján kell majd osztályoznia) Ezeket meg kell tanulni kezelni!!! És egy idő múltán már nem is érzi az ember kellemetlenül magát ettől! Jó nyilván ezek az esetek, engem is bosszantottak, de a megfelelési vágy, és a tudásom megmutatása, akkor is motiváló lenne, ha nem lennék roma!!! De persze, ehhez, valóban ilyennek is kell lenni, aki meg cigányként nem tud még viselkedni sem, hanem a bizonyos "kslap" tagjaihoz hasonlóan él és viselkedik, az magára vessen, és szotyolázzon tovább a parkettára!!! KEzek nem érdemllik meg, még az esélyt sem, hogy megmutathassanak magukból valamit!!! Mert az eséllyel is visszaélnek, és, ha palotába tenné őket az ember, ők akkor is a parkettára szotyoláznának!! 24 (L) 100% roma!!!!
2015. júl. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
de a vonó az mindig meg marad benne hiába 25% cigány marad
2017. febr. 18. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!