Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Valamit nem értek Novák Előd...

Valamit nem értek Novák Előd beszólásában: ha cigányok a pénzért csinálnak gyereket, meg azért, hogy ne kelljen nélkülözniük, akkor a magyarok miért nem? Van ennek a kijelentésének bármi értelme?

Figyelt kérdés
2015. jan. 7. 18:54
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
86%

Van.

Mert a magyarok legtöbbje tisztességesen akarja felnevelni a gyerekét normális körülmények között, azért csinálnak csak annyit.

2015. jan. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
18%

A magyarok között is rengetegen a pénzért vállalnak gyereket,illetve inkább úgy fogalmaznék,hogy nem vetik meg a családi adókedvezményt.


Az egyedülállóknak ezért több adót kell fizetniük.


Tehát majd akkor ítélje meg a romákat,ha nem kap senki gyerekgyártásért pénzt,csak 100% önerőből neveli fel a gyereket.

Addig kár ilyenekkel dobálózni.

2015. jan. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
82%

Ekkora ökörséget amit összehadováltál!

Egyébként én is egyedülálló vagyok, de nem vettem észre, hogy többet fizetnék be adóban. :)


És akik fel is veszik azt a dolgokat amiket írtál attól még az ő gyerekük nagy valószínűséggel hasznos tagja lesz a társadalomnak.

2015. jan. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
87%

Azért, mert a magyarok nem ilyenek,nekik nagyobb a felelősségtudatuk.

Nem szülik meg az 5. gyereket a szemétdomb tetejére, hanem inkább abortuszt csináltatnak.


Meg, annyi gyereket szülnek, amennyit normális körülmények között feltudnak nevelni.

2015. jan. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
88%

Igen van.

A magyar ember úgy vállal gyereket, hogy minden körülmény adott legyen. Legyen biztos megélhetése, fedél a feje fölött. A gyerekeit tudja etetni, ruházni, iskoláztatni.


Ezért születik ilyen kevés magyar gyerek, mert amíg a magyar fiatalok összekaparnak annyi pénz, hogy saját lakást/házat vegyenek és 2 diploma után eljussanak egy jól fizető állásba, már bőven harminc felett járnak és akkor már nehéz 4 gyereket bevállalni.


A cigányok ellenben szaporodnak a nagyvilágba. A segélyt nem a gyerekre költik, nem nevelik, nem etetik, nem ruháztatják, nem iskoláztatják őket.


Nem véletlen, hogy az állami gondozottak, éhező gyerekek, rosszul tanulók, agresszív magatartásúak döntő többsége cigány. A tököli bv intézet is cigánygyerekekkel van tele.


A felnőttek felveszik a segélyt. Elisszák, elgépezik, elköltik cigire és egyéb élvezeti cikkekre, a gyerekek meg bandába verődve mászkálnak az utcán és elvadulnak.

Az iskolában terrorizálják az osztálytársaikat és a tanárokat.


Az iskolai étkeztetésben gyakran ingyen részesülnek, sok cigánygyerek csak az iskolában jut ételhez, hétvégén nem kap enni. A család a felhalmozott közműtartozásokat is elengedik nekik (áthárítják a magyarokra).

2015. jan. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:

" Mégis egy csomó családos ember van magyarok között.

Szerintem a válasz az (feltéve ha Elődnek igaza van), hogy a magyarok ki a akarnak halni, és életképtelenek az újonnan bemigrálódott népelemekel szemben. A cigányok meg okosabba. Ők az életre és a túlélésre nevelik a gyerekeiket, és nem halálra, meg a depresszióra"


Hát nem sok köze van ehhez a hülyeségnek hozzá, főleg kihúzva azt a részt és behelyettesíteni arra, hogy másokkal eltartatásra nevelik! :)

2015. jan. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
58%

"És akik fel is veszik azt a dolgokat amiket írtál attól még az ő gyerekük nagy valószínűséggel hasznos tagja lesz a társadalomnak."


Nem,az olyan emberek gyerekei lesznek hasznos tagjai a társadalomnak,akik nincsenek rászorulva egy fillérre sem az államtól.

2015. jan. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
93%

Nézd meg mire viszik a szocpolosok:)


Ha egyáltalán nem fizetnének a gyerekcsinálásért a magyaroknak sem,akkor a cigányok sem szaporodnának.


Ezt hívják úgy,hogy kihasználják a törvény adta lehetőségüket:)

2015. jan. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
51%

"Nem,az olyan emberek gyerekei lesznek hasznos tagjai a társadalomnak,akik nincsenek rászorulva egy fillérre sem az államtól."


Akkor ezzel elismerted, hogy nem lesznek hasznos tagjai? :D

2015. jan. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
91%

"Egyébként én is egyedülálló vagyok, de nem vettem észre, hogy többet fizetnék be adóban. :) "


Láttad már a háromgyerekes kollégád fizetési papírját? :) Na utána beszélj.

2015. jan. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!