Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha valaki itt...

Mit tegyek ha valaki itt mindig belém köt?

Figyelt kérdés

Ha kérdést írok ki mindig valaki belém köt,lehurrog,kitalál dolgokat mikor nem is ismer.Vagy azt mondja hogy kamuzok.

Mindig elrontják a napomat.:((

Lassan arra gondolok,mit keresek én itt.


És mi a helyes reagálás? Vissza szólni? Vagy nem?

18/L



2015. júl. 21. 19:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez a szerencsésebb változat , azt gondoltam élőben történik . Mindegy , tegyél úgy ahogy gondolod . Te hálátlan némber ... ;)
2015. júl. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Azért van, amikor érthető, ha leszólnak... Pl. ha értelmen kérdést írsz ki, kikalkulálhatatlanul írsz, érezhető a kamuszag a kérdésen, húgyagyúként viselkedsz, véleményt kértél, de nem tudod felfogni, hogy mindenkinek más a véleménye, és többi...

Ha ezek közül egyik sem igaz rád: Üdv a GYIK-on, ahol az élettelen és bunkó emberek kiélvezkedik magukat! :D (Szerencsére még vannak azért normálisak.) Próbálj meg nem foglalkozni velük. Fölöslegesen állsz le vitatkozni egy 1 számjegyű IQ-val rendelkező személlyel, abból csak veszekedés lesz, aminek értelme meg nincs.

2015. júl. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

"Mindenki hülye, csak én vagyok helikopter."


Ha értelmes választ ír, köszönd meg, ha pedig cirkuszol akkor miért is kellene figyelembe venned ha nem is ismered? :) Ha visszaszólsz, vagy ha például már erről az oldalról van szó, visszaírogatsz neki, azzal csak azt éred el hogy saját magad húzod fel más hülyeségén, választ pedig pláne nem fog adni senki mert valószínűleg érdekesebb lesz a szócsata olvasása mint a kérdés megválaszolása. :D Csak higgadtan, ilyen emberek voltak mindig is, ha csak most találkozol ilyenekkel először és nem tudod hogy reagálj rájuk az szerintem elég érdekes. Ha megválaszolja a kérdésed az már jó, a modorát pedig nézd el neki, nem mindenki részesült abban az isteni áldásban, hogy anyuci megtanítja hogyan kell intelligensen viselkedni a 21. században. :)

2015. júl. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De megfigyeltem hogy általában nekik alacsony a százalékuk.
2015. júl. 21. 19:19
 5/13 A kérdező kommentje:
Régebb óta vagyok az oldalon.De egy ideje már idegesít,hogy egy kérdést nem lehet felrakni.
2015. júl. 21. 19:21
 6/13 anonim ***** válasza:

A % nem jelent szinte semmit. Van akit azért szavaznak le, mert a színtiszta igazat írja, vagy a véleményét az adott dologról, ami sokaknak nem tetszik.

Hát... Szerintem mindenkit idegesít, de sajnos nem lehet ez ellen mit tenni.

2015. júl. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 opened paradise ***** válasza:
Mutasd ki az,megverem!
2015. júl. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nyári szünet van, ilyenkor a sok erre az életképtelen kis csíra itt éli ki a kötekedési hajlamát, mert nem kapta meg az ájfonakárhányat a kettes bizonyítványáért.

A legjobb amit tehetsz, hogy nem írsz vissza nekik, átsiklasz a válaszaik felett, mintha nem is írtak volna. Annál jobban semmi sem idegesíti fel az illetőt, mint amikor semmibe veszik.

Most jöhetnek a mínuszok kicsi kancsók, mert másra úgysem vagytok képesek :D :D

2015. júl. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Ezt az egyszerű szabályt kell követni: "Ne etesd a trollt."
2015. júl. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 FüligJimmy88 ***** válasza:
Az ilyeneket hívja a szakirodalom trolloknak. Én a magam részéről finoman (olykor kevésbé finoman) meg szoktam őket kérni, hogy nézzék meg milyen az idő a jó büdös fenében. Elképesztően szarkasztikusan tudok fogalmazni.
2015. júl. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!