Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek 2Face-ről?...

Mi a véleményetek 2Face-ről? Elítélitek mert romániai? Vagy másként tekintetek rá mint egy magyarországi videósra?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon ügyes meg minden..és a romániai magyar kisebbség sikerének tarton az övét. Romániai magyarok forever. 💛✌

2015. júl. 22. 08:21
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
72%

kulcsszavaknál oda írtad, hogy Románia és Erdély...

nem kukacoskodásól, de én nem tekintem egynek a kettőt...Románia ahol a románok élnek...


Én nem ismerem, de attól mert ERDÉLYI! nem fogom lerománozni, vagy elítélni...


22F

2015. júl. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
23%

En sohasem a bőrszín vagy a származás szerint ítélem az embereket el.

Ugyanis mindegy hogy kirol van szó csak ember legyen!


Ezt cserében is vissza varom,ha nem kapom meg sem foglalkozok vele cigany vagyok,azzal ha valaki azt mondja nekem még nem sértődik meg.


Te se sértődj meg ha valaki azt mondja román...hisz ez vagy.

Aki meg csesztet ez miatt nem erdemes szóba se állni es leállni vitatkozni.

2015. júl. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
*nem sértődöm meg* elírtam bocsika
2015. júl. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
0%
Nem ez a tájszólásos gyerek? Eléggé tré, láttam egy videóját.
2015. júl. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Kedves első valászadó,a romániai szó nem egyenlő a románnal... és aki Romániában él,de nem erdélyi területen,hanem például Nagyváradon..azt hogy nevezed?
2015. júl. 22. 11:34
 6/28 anonim ***** válasza:
0%
Szimpatikus meg minden, csak egyszerűen nem jönnek be az ilyen stílusú videósok.
2015. júl. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
56%

nálam románia az románia, Erdély meg Erdély...


Online játékokban sokszor találkoztam ott élőkkel és amikor kérdeztem tőlük hol laknak azt mondták, hogy Erdélyben...


Volt olyan aki azt válaszolta, hogy "románia, Erdély", de ő románnak is vallotta magát, nem magyarnak...

2015. júl. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:
Kedvenc videósom. Még találkoztam is vele
2015. júl. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:
92%

Csak annyit szeretnék hozzáfűzni a dologhoz, hogy én is Székelyföldön lakok, és Bence is.. Attól, hogy nekünk ilyen a tájszólásunk, attól meg miért kell minket elítélni? Mi is magyarok vagyunk, és hangsúlyozom NEM románok!!! Aki azt írta chaten, hogy Romániában lakik, Erdélyben, és románnak vallta magát, az vagy vegyesházasságban született, vagy román nemzetiségű, csak magyrul is beszél!

Mi itt Romániában egy kisebbségként élünk, megfosztanak jogainktól, nincs autonómiánk, minden polgámesteri hivatal előtt ott lebeg a román zászló. Nem egy példa volt arra, hogy arra kényszerítettek minket, hogy levegyük a székely és a magyar zászlót, de mi akkor sem hátráltunk meg, visszatettük a tiltás ellenére is, mert van bennünk hazaszeretet! Attól, hogy mi nem az anyaországban élünk, attól még ugyan olyan magyarok vagyunk, ha tájszólással, ha anélkül! És mélységes tisztelet érzek Bence iránt, hogy volt kitartása az emberek rosszindulatúsága ellenére is!!! Respect!

2015. júl. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 martin200 válasza:
93%
Miért ítélnénk el? Ugyan olyan ember, mint te vagy én. 2Face pont azaz ember (videós) aki már olyan módon csinálna ezt az egészet, hogy nem azaz ember aki rossz hatással van másokra, hanem van benne vicces és teljesen komoly dolgok is. Szerintem igazán jó videós és mindenki felnéz rá aki feliratkozott rá, mert ezért iratkoztak fel rá. :) UI: TÁNYÉR!!!
2015. júl. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!