Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Már dolgozó emberek, hogyan...

Már dolgozó emberek, hogyan tekintetek vissza az iskolás napokra? Hiányzik?

Figyelt kérdés

Nekem most lesz a 12. évem, hogy iskolás leszek. Utána lesz még pár évem az egyetemen, de az már kicsit más lesz, mint az eddigiek.

Nem tudom, hogyan fogom megszokni, hogy nincs többé suli, hiszen szinte az egész életem idáig ekörül forgott. Kicsit irigykedem is a nálam fiatalabbakra, hogy nekik még több idejük van kiélvezni a szabadságot. Sokszor nekem is nehéz volt, azért mégiscsak szerettem. :)


2014. aug. 26. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem hiányzik,örültem,hogy megszabadultam tőle.Főleg,nem is abban dolgozom ami a képesítésem.Egyetemet is a szomorúságok miatt hagytam ott.Most már jobban megy,kint dolgozom Németországban,s ott is élek.
2014. aug. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
suli időben nagyon lazán volt az időbeosztásom...főleg a 3. szakmám alatt...2 éves OKJ képzés, nem nagyon jártam be, mert tudtam, hogy meg lesz simán :) meg is lett...ott nagyon ellazultam, azt csináltam amit akartam...utána elég gyorsan megszoktam megint a rendszerességet...korán kelni bejönni dolgozni...utána haza...annyival jobb a munka, hogy más a felelősség...itt teljesen más...sokkal jobb a munka légkör mint a suli volt szerintem...mondjuk én jó helyre kerültem, jó főnökeim vannak és programozó vagyok, szóval nem egy agyon hajszolt segédmunkás aki fizikailag hajtja szét magát és hullafáradt a nap végére...én szellemi munkát végzek, ez is letud fárasztani, de ha jól használom ki a tartalékaim akkor reggeltől estig jó a lendület...1-2-ig fent vagyok és 5-6 között kelek...még fiatal vagyok jól bírom :) de a suli időnek is meg voltak a szépségei...több szabadidő...én mindig is tanultam 1000-el, igaz nem sulira hanem a szakmát csak...nem érdekelt a történelem, az ének meg a többi olyan tárgy amit nem fogok használni soha kb...azokat nem vittem túlzásba...elég volt ami óráról megmaradt...otthon viszont nagyon sokat tanultam és gyakoroltam a szakmámat, önállóan! és ez most nagyon megtérült :) azt hittem nehéz lesz a váltás de 1-2 hét alatt megszoktam teljesen...
2014. aug. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem hiányzik.

Sikeres vagyok a szakmámban,és boldogan csinálom.

Már van saját lakásom,autóm,és barátom is van.

2014. aug. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy megszabadultam tőlük.
2014. aug. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!