Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A Kelet magyarországi emberek...

A Kelet magyarországi emberek b*nk*bbak mint a nyugatiak?

Figyelt kérdés
2014. júl. 14. 10:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8%
Persze tanulatlabbak is ingerszegeny kornyezetbe élnek elnaradottabbak -10 év
2014. júl. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

Persze, hogyne, mint ahogy láthatod az első hozzászólónál is.


tanulatlabbak = tanulatlaNabbak

környezetbe = környezetbeN

elNaradottabbak = elMaradottabbak

-10 év = nála -20 év


Egyébként a többi stimmel!!

Egy Kelet-magyarországon élő!

2014. júl. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
A kerdezötöl biztos okosabbak,mert valoszinü a kerdezö nem arra lakik.
2014. júl. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Ruszkik, olahciganyok-romanokkal hatarosak, mellettuk biztos, hogy bunkobbak.
2014. júl. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%

Ige, és ez abból adódik, hogy nagyobb a szegénység, a munkanélküliség, ez által a gyerekek jó ha egyáltalán leérettségiznek, de sokszor a 8 osztály is sok. Így tanulatlanabbak, és a modoruk sem olyan kifinomult, mint egy tanultabb embernek.


egy volt kelet-magyarországi

2014. júl. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

Kedves 5-ös!

Attól lettél rögtön ilyen okos, hogy egyszerűen elköltöztél az országnak erről a részéről???


Én eddig úgy tudtam, hogy ugyanazokból az érettségi tételekből vizsgáztam én is, mint aki a nyugati határ mellett járt az iskolába. Hogy Szegeden, Debrecenben, egyéb helyeken levő egyetemeken is ugyanazt kell tudnia egy orvosnak, jogásznak, egy bolti eladónak, akárkinek, mint aki túl a Dunán lakik...

Nem vagytok ti egy kicsit nagyképűek, vagy ennyire az agyatokra ment a nyugati színvonal???

2014. júl. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
6os: ott sokan el sem jutnak az érettségiig, ott kezdődik a probléma. Érted már??? És nem, nem lettem okosabb attól hogy elköltöztem, csak egyszerüen én nem tudtam ott élni, pici városban, tele rosszindulatú és buta emberrel.
2014. júl. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én Nyugat-Dunántúlon nőttem fel, most Dél-Dunántúlon élek.


Nem, nem bunkóbbak a kelet-magyarországi emberek. Általában inkább azt tapasztalom, hogy közvetlenebbek, és a vendégszeretet is tanulni lehetne tőlük. Néha a közvetlenségük bunkóságnak érződik egyes felületesebb dunántúli emberek szemszögéből, pedig nem az. Bunkó emberek meg mindenütt vannak, lakhelytől függetlenül.

2014. júl. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok!

Erről van szó, amit a 8-as ír!!!!

Bunkó emberek mindenütt vannak, ez nem függ attól, hogy ki hol él.

A jómodort, a kulturált emberi viselkedést nem a diplomával, vagy érettségi oklevéllel együtt adják!!!! Ez vagy vele született adottság, vagy lehet akárhány diplomád, + élhetsz a világ "legnyugatibb" területén (=majd szólj, ha megtaláltad!!) attól még lehetsz bunkó!!

2014. júl. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon Nyugaton élek, és rengetek bunkó, kö**g emberrel találkoztam itt.
2014. júl. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!