Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Holnap megyek egy 4 napos...

Holnap megyek egy 4 napos táborba, és nagyon félek. Szerintetek el fognak ítélni emiatt? (Lent)

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy hihetetlenül ocsmány és hányingerkeltő arcbőröm van. http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..

Ezt is én írtam ki, itt el tudjátok olvasni, hogy milyen bőrproblémáim vannak. Szóval lényegében az állam tele van piros foltokkal, nagy fekete mitesszerekkel, és 1-2 fehér is van, a homlokomon van 1-2 pattanás, és tele van az egész gusztustalan sötét foltokkal. Nem tudom, mi járt a fejemben, amikor jelentkeztem a táborba, de nagyon megbántam. Visszamondani már nem lehet. De én rettenetesen félek, hogy az ocsmányságom miatt ki fognak közösíteni, senki nem fog szólni hozzám, és undorodva, lenézően fognak rám nézni, meg azt fogják gondolni, hogy igénytelen vagyok, és azért nézek ki így. Jó, persze ki fogom sminkelni magam, de félek, hogy lefolyik az alapozó a melegben, és este úgyis le kell mosni a sminket, és akkor meglátják, hogy milyen visszataszító a bőröm...és egyszerűen félek, hogy emiatt mindenki undorodni fog tőlem, és el fognak ítélni. Hogy bírjam ki ezt a 4 napot? Hogy fogadtassam el magam a többiekkel? Szerintetek nagyon le fognak nézni emiatt? Annyira utálom ezt...egy normális lány akarok lenni, aki elmegy egy táborba, új emberekkel ismerkedik meg és jól érzi magát, de sajnos ez lehetetlen a kinézetem miatt.

14L



2015. júl. 22. 10:28
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Jó, de ez akkor is hihetetlenül visszataszító látvány...komolyan, szerintem nincs még egy ilyen ocsmány ember a világon, mint én. Bármit megtennék, hogy ne kelljen elmennem a táborba...de muszáj..
2015. júl. 22. 21:25
 12/18 anonim ***** válasza:
Ugyan már, ezt a hülyeséget felejtsd el. Menj el holnap és érezd magad jól, és ne húzódj el ezért az emberektől. Minden okés lesz, majd meglátod.:) Jó táborozást!:)
2015. júl. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én szívesen megismernélek.
2015. júl. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Megpróbálom jól érezni magam...de komolyan annyira ocsmány a bőröm, hogy az utcára sem megyek ki szívesen emiatt. Remélem, azért nem lesz annyira szörnyű a tábor...


#13

Miért szeretnél megismerni?

2015. júl. 22. 22:40
 15/18 anonim ***** válasza:
Majd azért írd meg ide milyen volt, de biztos hogy nem lesz rossz.:)
2015. júl. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mert ettől még remek személyiséged lehet, remek ember lehetsz, szuper barát, de egyébként amit leírsz, attól még simán lehetsz gyönyörű lány is.
2015. júl. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Rendben, majd megírom, hogy milyen volt. Bár nem hiszem, hogy jól fogom érezni magam...


Nem hiszem, hogy olyan fantasztikus ember lennék, és hogy érdemes lenne engem megismerni..de mivel a bőröm gusztustalan, ezért valamennyire próbálok a személyiségemmel kompenzálni.

Amúgy nem hiszem, hogy ilyen bőrrel bárki is elfogadható külsejű lenne, nem hogy gyönyörű..tényleg rettenetes a bőröm állapota. És a legrosszabb, hogy tényleg az egész homlokom és az állam tele van nagy, csúnya pattanás utáni foltokkal, és szerintem ezek soha nem fognak elmúlni. A sok mitesszer meg az az 1-2 pattanás lehet, hogy eltűnik egyszer, de ez nem...és ez tényleg nagyon gusztustalan.

2015. júl. 22. 23:13
 18/18 anonim ***** válasza:
Szia!:) Na milyen volt a tábor?:)
2015. júl. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!