Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez igaz a rákkal kapcsolatban?...

Ez igaz a rákkal kapcsolatban? (többi lent)

Figyelt kérdés
Mielőtt ti mondanátok: TUDOM HOGY NEM MEGFELELŐ KATEGÓRIA, DE NEM TUDTAM HOGY KÉRDEZZEM MEG. Tehát: valahol azt olvastam, hogy a rák nem gyógyíthatatlan betegség, hanem csak azért titkolják az ellenszerét, mert a világon túlnépesedés van és így nem árthat egy kis "emberírtás", mert nehogy kár legyen 5 millió emberért, akik évente rákba halnak meg? Én valószínűnek tartom ezt az elméletet, ti? De szerintem nagy szemétség, mert mindenkinek joga van élni! Ti hogy vélekedtek efelől?
2015. júl. 23. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Gazdag és híres emberek is haltak/halnak meg rákban.Ha úgy lenne,ahogy olvastad,akkor akkor azért legalább őket meggyógyítanák.
2015. júl. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt nevezik összeesküvés elméletnek. Sajnos nem csak kizárólag a rákbetegséggel van így, napi szinten olvashatóak a félrevezető cikkek, étkezési tanácsok. Mivel semmit nem tudunk, gyakorlatilag azt írnak amit akarnak. Engem már nem érdekel, azt eszek és iszok, ami jól esik.
2015. júl. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Gondolod, hogy ha titokban írtanák az embereket akkor a rákot a jólétiállamokban dolgozókra szórnák ki, a dolgos GDP-t termelő emberekre és nem az afrikai/indai 10-12 gyerekes családokra, akik csak ész nélkül szaporodnak , holott 200 forintot nem termelnek ki/keresnek naponta?

Nem éréné meg monjduk afrikát "összerákozni"? De.

Sajnos a rák jelenleg nem gyógyítható és szerencsére nem népességkorlátozási próbálkozás, mert ha az lenne akkor viszont nagyon gyenge (5millió ember éves szinten a Földön elég kicsi szám amúgy... ) és nagyon rossz helyen...

2015. júl. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jajj én hülye: elfelejtettem mondani hogy ez nem csak a rákra igaz, hanem minden halálos betegségre (AIDS, HIV, Ebola, Tuberkolózis) stb.... az utóbbi 2 közönséges Afrikában......
2015. júl. 23. 14:18
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem igazán áll össze, hogyha valakinek hatalmában lenne az összes halálos betegséggel fertőzni az embereket, hogy ne szapordjunk túl, akkor miért csinálja ilyen rosszul?

Ha az összes halálos betegséget idevesszük, SŐT azt állítom, hogy ha az ember halhatatlan lenne és ezek a titkos szervezetek okoznak MINDEN betegséget halált és gyilkosságot, még akkor is elképzelhetelenül bénán csinálnák, mivel így is gyarpaszik a Föld lakossága, és duplán bénák lennének, mert így is Afrika és Ázsia népessége nő rohamosan...

Tehát vagy egy pokémon szintű "szuperonosz hatalom" van minden halálos betegségnek a birtokában a Földön, vagy ez az elmélet nem igaz...

2015. júl. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyetlen betegség sem gyógyíthatatlan. Az más kérdés, hogy mire létezik már gyógymód és mire nem, és ami létezik, mennyire ismert és elterjedt. A rák sok esetben a "hivatalos" (gyógyszergyárak által szponzorált) orvostudomány által is gyógyítható, sugár/kemoterápiával, műtéttel, stb. Vannak természetgyógyászati módszerek is, ezek olcsóbbak és hatékonyabbak, de ezek se csodaszerek, illetve mivel ezek fölött nincs hatósági ellenőrzés, nem tudod, hogy valós gyógymódba vagy valami hülyeségbe/lehúzásba szaladsz bele. És sajnos az emberek egészségét könnyen és gyorsan helyreállítani nem olyan jó üzlet, mint akár a hiszékenységüket kihasználni, akár hosszan betegségben tartani őket.
2015. júl. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled kérdező! A rák ellenszerét mar biztosan kifejlesztettek, csak ha piacra dobnak a hatóanyagot, akkor tönkremenne a gyógyszeripar, mert senki nem venne meg a drága gyógyszereket.
2015. júl. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!