Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez szeretethiány lenne vagy...

Ez szeretethiány lenne vagy csak megfelelési kényszer?

Figyelt kérdés
6 hétig diákmunkán voltam egy gyárban,és akiket ott megismertem nagyon kedvesek voltak velem.Úgy értem,hogy az első naptól fogva rendesek voltak,nem szívattak,ahogy azt némely helyeken az új emberekkel szokás.Amikor elvégeztem a rám bízott feladatot és megdicsértek,akkor engem olyan boldogság fogott el.Akár az is,hogy szép szót kaptam,amikor tele volt a kezem,kinyitották előttem az ajtót vagy vettek el tőlem cuccot,hogy segítsenek.Amikor a műszakvezetővel egyeztettünk és minden stimmelt,csak rám mosolygott és mondta,hogy "Na,így kell dolgozni :)" Ez megint jól esett vagy ha csak rám mosolyognak,1 kedves szó,még a vállveregetés is jól esik.Örülök annak,hogy ha segíthetek és ezt elismerik.
2015. júl. 23. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez egyik sem, ez teljesen normális, egészséges dolog. Miből gondolod, hogy valami bajod van?
2015. júl. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez minden embernek jol esik bar szeretethiány is lehet.. :)
2015. júl. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Furcsa ha az emberek normálisan viselkednek egymással, mi? ;) Ritka! Kár hogy ritka.
2015. júl. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez lenne normális kár, hogy ezt furcsának találják egyesek...


Én olvastam egy könyvet amiben benne volt hogyan lehet az emberek felé kifejezni a szeretet, egy kis szeretet csempészni a mindennapjaikba...

Hát a "további szép napot" meg a "jó munkát" mondatra nem tudtak reagálni az emberek az elején...idővel már tudtak és ők is kezdték mondani...de sokaknak meglepő volt, hogy én ezt mondom...

Sajnos az emberek elszoktak attól, hogy kedvesek legyenek egymással...


22F

2015. júl. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!