Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti ereztetek mar ugy, hogy...

Ti ereztetek mar ugy, hogy nincs ertelmetek? Feleslegesek vagytok es csak minden cel nelkul eltek?

Figyelt kérdés
2015. júl. 24. 00:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem nagyon, sot soha.
2015. júl. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem, ugyanis soha nem törődtem ezekkel, mindig voltak vágyaim, céljaim, amiket teljesítettem, és mindig is lesznek, hisz ha már vagyok, akkor had élvezzem ki, had hozzam ki belőle a legjobbat. :D Egyébként is, a létezésünknek mi magunk adunk értelmet.
2015. júl. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

soha,inkább pont fordítva volt.

elképesztően gőgös és nagyképűből lettem viszonylag kevésbé önimádó.

vagy legalábbis megtanultam kevésbé nyilvánvalóvá tenni azt hogy felsőbbrendűnek és fontosabbnak érzem magam másoknál.

és találok olyan helyzeteket-pl edzés-ahol tettekkel tudom ezt bebizonyítani önmagamnak és másoknak,hogy ez bizony nem tévhit hanem tény.

2015. júl. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Elég gyakran, mivel az életnek nincs 'kézzel fogható' értelme... a mai világban annyi mindent kapunk készen, mégis elfelejtettek szólni, hogy a saját életünkhöz értelmet nekünk kell taláni.

Van pár sablon amit követni szokás (család, pénz, nagy ház, siker) de ha azok valójában nem fedik le a valódi vágyaidat (amiket a sablon követése miatt nem tisztáztál magadban) akkor a célok elérése után csalódott leszel....a legjobb amit tanácsolhatok, hogy kerülj tisztába önmagaddal, aztán keress egy célt aminek érzésed szerint értelme van :)

Jah, és ne törődj a többi véleményével, a TE élet-értelem keresésed rád tartozik

2015. júl. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem, eléggé fontosnak érzem magam, pláne magamnak. Céljaim is vannak, habár még kicsik.
2015. júl. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Számomra az élet értelme, hogy legyen egy családom akikkel meg tudom osztani az élményeimet. A gyerekemnek, gyerekeimnek pedig a lehető legjobban átadjam a tapasztalatom tudásom így hagyva valamit a jövőre és közben amikor tehetem boldogan élek és ez nem a pénztől függ!
2015. júl. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

senkinek nincs semmi értelme ha ez megnyugtat :) túllépni az embert,lélekben talán ez fontos,senkinek nincs értelme

semminek és senkinek,az életnek sem de ha van is az előre haladás az,valami többé lenni,mert többé akarsz lenni önmagad által,ez látásmód,vagy születni kell rá


lehet nincs is szabad akarat,de ha nincs akkor sorsod a génjeidbe van írva rég,mint egy könyvben az is hogy mire vagy képes


az ember viszont képtelen felismerni a tényeket talál ezt azt ami számára fontos de nagyban nézve jelentéktelen.Nagyban nézve minden az


ettől persze lehetsz boldog,főleg ha ezekről nem veszel tudomást,sem arról hogy az ember csak mocskos állat,vagy talán valami betegség amit lehet magjában ki kellet volna pusztítani,az utolsó szálig,de ha nem akkor az emberi fajnak kell majd ezt tenni más lényekkel,már ha léteznek


hisz erre születtünk,pusztítani.És ez csodaszép ha megnézzük.

2015. júl. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindig így érzek, mert így van. Nem lehet mindenki boldog és sikeres.
2015. júl. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Minden nap ezzel kelek. Aztán a munkahelyemen a munka lefoglal, hogy ne ezen agyaljak. A nap végén csak a másnapra kitűzött feladatok "éltetnek", de megint előjön a kérdéskörben feltüntetett dolgok a nap végére. Majd reggel folytatódik...
2015. júl. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!