Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Költözés MÜNCHENbe? Felesleges...

Költözés MÜNCHENbe? Feleslegesek a félelmeim?

Figyelt kérdés

Nővérem most költözik a családjával ki,és mondták nekem is,hogy menjek velük. De én attól félek,hogy ott nem lesznek barátaim,és hogy nem fogok tudni fiúkkal ismerkedni. A nyelvtudásom kb középszinten mozog.


20/N



2012. jún. 4. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
És? Ennyi, közepes szintről képtelen vagy feljebb menni, valami átok ül rajtad talán?
2012. jún. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Feljebb tudok menni,nem a nyelvvel van problémám,azt csak azért tettem hozzá,hogy ne kérdezzék a válaszadók,hogy mennyire ismerem a nyelvet.

Azért látom csak az utolsó mondat bírt megmaradni :)

2012. jún. 4. 17:27
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Oké, csak így hogy a barátok után írtad, úgy jött le, hogy azért félsz mert csak közepes szinten tudsz beszélni. Én Londonba költöztem nemrég, és kb. minden héten lett volna lehetőségem új barátokat szerezni. Nem te leszel az egyetlen új külföldi Münchenben, az újak pedig szeretnek egymással ismerkedni, aztán majd idővel lesznek helyi barátaid is, ahogy elkezdesz ide-oda járni.
2012. jún. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja neeem, a nyelvtől egyáltalán nem félek :)
2012. jún. 4. 21:41
 5/7 anonim válasza:
:) nem kell felni tölle költözz ki nyugodtan :) en fel eve vagyok kinn melozom (haverok teren alakul a dolog de meg nagyon gyer) de idovel midnen meg oldodik :) Ha esetleg kerdeseid lennenek priv ben el erheto vagyok 23 F
2012. jún. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hey No para a dolgok miatt alakul az gondoltam irok par sort ne nezd h hejtelenul irok meg ekezetek nelkul de melon vagyok es barmikor be johet valaki es keszenletbe kell lennem :D ,visszaterve nem kell felned semmitol baratok lesznek bar furi 1 nep zarkozottak de meg lehet oket torni :) nyelvbe bele fogsz jonni mert minden nap azt fogod hallani :D en lassan fel eve vok kinn melozom meg el vagyok.esetleg ha erdekel valami info stb jel privibe udv 23 F
2012. jún. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha ilyen lehetőségem lenne bepisilnék örömömben szóval....ezen ráérsz majd ott aggódni.
2012. jún. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!