Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Éreztétek már azt, hogy...

Éreztétek már azt, hogy teljesen feleslegesek vagytok? Ha igen, hogy hevertétek ki ezt az érzést?

Figyelt kérdés
2014. szept. 29. 20:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nyugi, jelen pillanatban is ezt érzem.

Sajnos senkim sincs, a szüleim meg nem vesznek komolyan.

2014. szept. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
leginkább sehogy
2014. szept. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
Úgy, hogy megfelelő mennyiségű házimunkát végzek itthon, ha én főzök, mosok, takarítok, akkor nem érezhetem magamat feleslegesnek.
2014. szept. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én is ezt érzem :S
2014. szept. 29. 20:29
 5/13 A kérdező kommentje:
#3 szoktam segíteni a szüleimnek, de attól még feleslegesnek érzem magam. Az a baj, hogy néha kicsit lusta vagyok és rám kell szólni. Aztán ha ez már többször is előfordult a nevelőanyám már nem szól és úgy érzem, hogy már szükségük sincs rám. Ha meg meglepem őket és kitakarítok akkor se szólnak semmit :P Ez mondjuk nem ide illett, mindegy.
2014. szept. 29. 20:32
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Pontosítsunk: a felesleges azt jelenti , hogy rá már nincsen szükség, mert van épp elég hozzá hasonló és csak terheli az egész létet és világegyetemet. Nem lehet az, hogy inkább azt érzed, hogy értelme nincs az életednek ? Ha erről van szó, akkor csinálj te neki, más nem fog.
2014. szept. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#6 igazad van :P
2014. szept. 29. 20:41
 8/13 anonim ***** válasza:
Akkor a nevelőanyád éreztetheti ezt veled, mit vársz... Ha vérszerinti gyereke lennél, lehet, hogy más lenne. Egy ember feleslegesnek tart a világon, és kit érdekel, annyi ember van még, akiknek fontos lehetsz. Én úgy heverem ki, ha ilyesmi rám tör, hogy veszek magamnak egy csokit, és csak azért is jól érzem magam. Senki nem fogja megszabni nekem, hogy érezzem magamat.
2014. szept. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen, az ember saját magának érezze azt, hogy fontos. Saját magadnak ne legyél felesleges! Olyan dolgokba kezdj bele, ami neked okoz örömet. Találj ki valami újat, tanul meg ólomüvegezni vagy porcelánt festeni, vagy tanulj egy új nyelvet, és mindig legyen célod is.
2014. szept. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én is gyakran érzem úgy hogy felesleges vagyok a világ számára. És hogy teszem túl magam rajta? Úgy hogy leszarom.


Én központúnak kell lenni, és azért élni hogy élvezd a dolgokat, akármit is csinálsz éppen.

2014. szept. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!