Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek depressziós...

Szerintetek depressziós vagyok, ha gyakran rámtör váratlanul a sírás, gyenge pánikrohamok és folyton borús a hangulatom?

Figyelt kérdés

Azt mondják, aki depresssziós, az nem tudja magáról, hogy az.

Nálam már 5+ éve tart, hogy nagyon változó a hangulatom, egyik percről a másikra kiborulok és elsírom magam, néha előtte pánikrohamhoz hasonlóan kapkodom a levegőt, rosszul vagyok, félek attól, hogy megőrülök, nem tudom kontrollálni az érzelmeimet.

Már 2 kívülálló (tanár és távolabbi rokon) is ajánlotta, hogy orvoshoz kéne fordulnom.


2015. júl. 25. 00:16
 1/3 anonim válasza:
Szerintem tényleg fordulj orvoshoz...
2015. júl. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A depresszió az egy teljesen behatárolható állapot, és bárki eldöntheti magáról, hogy depressziós-e. Ez az.

Sőt, valami komolyabb is annál, pánikbetegség, vagy bipoláris zavar.


[link]

2015. júl. 25. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Azt mondják, aki depresssziós, az nem tudja magáról, hogy az."

Ez így nem igaz. Bár általában tényleg nem szokták magukon észrevenni, de kis háttérismerettel simán ráismerhet az ember, hogy depressziós.

2015. júl. 25. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!