Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem köt le semmi sem? Nem...

Nem köt le semmi sem? Nem tesz semmi sem boldoggá mit csináljak? Depressziós lennék?

Figyelt kérdés
Szóval évekkel ezelőtt nagyon depressziós voltam és szorongos! Még mindig az vagyok szinte csak nem olyan erősen mint régen! Persze már megtanultam újra emberek közzé menni meg ilyesmi! De egyszerűen nem vagyok boldog,folyton üresnek érzem magam! Nem találom a helyem a világban, néha-néha a múltammal álmodok! Vissza vágyok az általános suliba! Most játszottam a GTA 5-el és egyszerűen nem köt le, csak nézzek ki a fejemből és nem is a játékra koncentrálok nem is érdekel! Egyáltalán nem tesz boldoggá! Ami azért ha a régi lennék nem így volna? Asszem ideje változtatni magamon végre! 22 éves vagyok, de így már nem érzem magam jól hogy semmi nem érdekel! Hogy kezdjek hozzá a változáshoz? Mindennap biciklizek, szedek omega3-at és multi vitaminokat! Én próbálok tenni azért hogy ne essek vissza de valahogy még se vagyok boldog.

2015. máj. 7. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Valami baj tényleg van veled, én le se tudtam rakni kb azt a szart.
2015. máj. 8. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hasonló cipõben járok. Volt olyanra is példa, hogy a filmeket is félbehagytam. Tapasztalataim alapján azt tudom tanácsolni, hogy járj emberek közé sürübben. Ha gondolod írhatsz is:) 22f
2015. máj. 8. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a bajom már egy jóideje, se számítógépezni se filmetnézni nem tudok. Hétközbe hazajövök és estig itthon ülök és nézek ki a fejemből, hétvégén meg itthon melózok egy keveset és nézek ki a fejemből, ennyi. Ez volt az előző egy hónapban az összes cselekedetem. Viszon ahoz képest nincs olyan rossz hangulatom csak baromi unalmas.
2015. máj. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
4 éve nincs barátnőm! Lehet a szerelem hiánya váltja ki! Már megörülök egyedül!
2015. máj. 11. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!