Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Okmányirodában/kormányablakban...

Okmányirodában/kormányablakban kell időpontot foglalni előre?

Figyelt kérdés

Szeptembertől szükségem lesz az egyetem miatt egy új diákigazolványra. Áprilisban a sulival csoportosan mentünk NEK-azonosítót csináltatni, de sajnos nem találom azt a lapot, amit aznap adtak.

Tehát újat szeretnék csináltatni. Ez esetben szükséges előre időpontot foglalni a kormányablakban, vagy csak besétálok, kiválasztom az automatánál, hogy miért jöttem, és kivárom a soromat?

(Azért itt kérdezem, mert messze lakok a legközelebbi kormányablaktól.)

Elnézést, ha rossz a kategória. A válaszokat előre is köszönöm! :)



2015. júl. 25. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A központi okmányirodán kívül nem kell sehol sem időpontot foglalni, mehetsz nyugodtan. Viszont javaslom a csúcsidő és a frekventált helyeken lévő irodák elkerülését ilyen esetben (pl. ne a Fogarasi úti Tescoba menj 17-18 körül), vagy foglalj mégis inkább időpontot.
2015. júl. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hasznos választ! :)

Vidéki vagyok, szóval ez esetben nem hiszem, hogy sokat kell majd várni a kormányablakban.

2015. júl. 25. 15:33
 3/3 A kérdező kommentje:

Megtaláltam!! :D

Még egyszer köszönöm a választ! :)

2015. júl. 25. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!