Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hivatalokban, önkormányzatnál,...

Hivatalokban, önkormányzatnál, okmányirodában mi a fenéért kapják a fizetést a dolgozók? Mert hogy egyik se hal bele a melóba az biztos!

Figyelt kérdés

Amikor jártam egy időben okmányirodába, mert mindig otthon fejeltettem valami szar papírt, meg mindenbe bele kötöttek, hogy kell bélyeg, meg illeték, meg minden cucc, akkor megtapasztaltam, hogy ott aztán senki nem hal bele a munkába.

Valakivel végeztek, kijött, 15 perc(komolyan!) múlva hívták be a kövit!

Mi a francot műveltek addig ott bent? Megnéztek egy Barátok közt részt?

Orvosnál ugyan ez, kijön a beteg, és 10 perc múlva behívják a következőt.

Hivatalban ugyan ez volt!

Bent voltam az irodában, és 3 an voltak bent, az egyik velem foglalkozott, a másikat néztem, Facebookozot, a 3. meg kávézgatott...

Mi a francért dolgoznak egyáltalán?

Nem láttam egyiken sem, a lelkesedést, hogy siessünk, minél gyorsabban haza tudjanak menni szegény várakozók...

Nem, lazán elneteztek ott...



2013. dec. 19. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Csak fix munkaidejük van, és semmi több, az a baj. Ha mondjuk meg lenne szabva nekik, hogy x óra alatt x ügyfelet kötelező lerendezniük, akkor gyorsabban dolgoznának. De ugyanez van az építőmunkásokkal, nincs megszabva nekik normális határidő, addig kapják a fizetést, amíg el nem készülnek. Persze, hogy nem igyekeznek, hiszen ők se hülyék, tudják, hogy ha befejezik, nézhetnek másik meló után.
2013. dec. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez eléggé hely függő lehet. Én még ilyet nem tapasztaltam.

Amikor én voltam ügyet intézni az okmányirodában, mindig sokan voltak, folyamatos volt a pörgés és folyamatosan hívták az ügyfeleket.

Az orvos is ahova járok, nem tart 10 perces szüneteket. Viszont sokat kell várni általában, mert sokan sokáig vannak bent. Én mindig pár perc alatt végzek :)

2013. dec. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Ha neked is egész nap emberekkel kéne foglalkozni, hidd el, belefáradtnál és nagy ívben tennél rájuk, főleg ha már az ezredik ügyintéző zúdítja rád a napi feszültséget...
2013. dec. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
37%
3/3 Akkor menjen az ilyen fásult,lusta,érzéketlen ember favágónak! Ha elvállal egy munkát végezze becsülettel! Sajnos kihalt az emberek nagy részéből a tisztességgel elvégzett munka iránti tisztelet,önbecsülés,büszkeség!
2013. dec. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudom, régi... de... az ilyen reklamálók hol dolgoznak és mennyit? Honnan veszik, hogy az ügyintézők neteznek...bocsi de ez faxság, ki kell próbálni aztán pofázni.
2021. nov. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!