Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan vágják vissza ha...

Viven kérdései kérdése:

Hogyan vágják vissza ha piszkálnak?

Figyelt kérdés
Szoktak piszkálni a fiuk és nem tudom hogy mit csináljak már...
2015. júl. 25. 16:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
mivel piszkálnak? :( hány évesek vagytok?
2015. júl. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Mivel piszkálnak?
2015. júl. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Mivel piszkálnak?
2015. júl. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
Semmit nem tehetsz ellene, gyenge vagy, fogadd el.
2015. júl. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Verd meg őket.
2015. júl. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

15 évesek

Utolsó te vagy gyenge...

Minden féle marhasággal :miért tanulsz?Stréber vagy!Van barátod? Jaj Bocsi nincs... Lokdosnek. Nem normalis vagy!

Soroljam?

2015. júl. 25. 16:31
 7/20 A kérdező kommentje:
Folyton azt csinálom hogy jól el lököm őket magamtól de ha így folytatják még eltorom a kezüket...
2015. júl. 25. 16:33
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Négyes, szerinted akit piszkálnak az gyenge? Te lehet. De tudnék én mesélni neked arról hogy hogy jártak egyesek akik belém kötöttek, nem mindenkinek szavakkal vágtam vissza...


Kérdező, mond meg nekik hogy azért tanulsz mert szeretnél elérni valamit az életedben, és nem akarsz olyan sötét népi cserépedény maradni mint ők.

És ha így folytatják, szerintem nyugodtan törd el a kezüket, ha szép szavakkal nem lehet leállítani őket. Egy másik megoldás hogy beszélsz felnőttel.

2015. júl. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nincs túl sok eszük az tény. Mondd azt, ha legközelebb strébereznek, hogy legalább nem vagy buta, és érdekelnek dolgok.. Ahhoz meg mi közük, hogy van-e pasid? Ha mondják, hogy ja nincs, akkor mondd, hogy és akkor mi van? Ők nem normálisak.. Ne foglalkozz ilyen sötétekkel.
2015. júl. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Hagyd figyelmen kívül a kérdéseiket, mert csak támadási felületet keresnek. Olyan válaszokat adj, amibe nem tudnak szálkát találni pl. "Semmi közöd hozzá." Próbálj higgadt maradni. Minél idegesebb vagy, annál jobban csinálják. Sajnos tudom milyen érzés, néhányszor nekem is át kellett élnem.
2015. júl. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!