Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 16 évesen lehetek még gyerek?...

16 évesen lehetek még gyerek? Mindenki azt mondja nem, és anyámék állandoan piszkálnak hogy nőljek már fel, és mindig a fejemhez vágják hogy már nem vagyok gyerek, de én még lennék.

Figyelt kérdés

:(


16/f


2010. dec. 10. 09:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha amúgy a kötelességeidet teljesíted, maradhatsz lélekben gyermek még nagyon sokáig. Sok felnőtt éli le így az életét, játékosan, vidáman.

:)

2010. dec. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehetsz gyerek, az Én fiam is 16, nem viselkedik felnőttesen /Hülyegyereként se/ Ő sem akar még felnőni, Én hagyom, Nekem is jobb, ha egy kicsit tovább marad gyerek. Az ilyesmit szerintem nem szabad erőltetni.
2010. dec. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
12%
Azért lassan elkezdhetnél.
2010. dec. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehetsz természetesen.


De a dolog attól is nagyban függ, hogy mi az, amit gyerekesen csinálsz!

Ha pl. pocsolyákban ugrándozol, akkor tényleg ideje feljebb nőni ... :-)

2010. dec. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Még "papíron" sem vagy felnőtt korú,akkor mit akarnak?Szerencséd,hogy te tudod értékelni a gyermekkort.Sokan már gyerekként arra vágynak,hogy felnőttek legyenek,és mikor ez megtörténik,vissza sírják a gyermekkort.Mert felnőttnek lenni,bizony nem könnyű.Úgyhogy ,maradj gyermek amaddig csak lehet,jobb lenne,ha ezt a szüleid is hasonlóan gondolnák.Ne aggódj,nagyon fiatal vagy még!
2010. dec. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ohh, köszi, felvidítottatok :) pocsojákban éppen nem ugrálok, de vannak hasonló dolgaim:P
2010. dec. 10. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!