Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért viselkedik sok lány/nő...

Miért viselkedik sok lány/nő bunkó módon azokkal a férfiakkal, akik nem vágják rájuk az ajtót?

Figyelt kérdés

Ha megyek be egy ajtón, ami magától becsukódna, nem vágom rá a mögöttem jövőre, hanem tartom neki. Az emberek 99%-a ezt megköszöni, de nem így ma egy lány, aki rám se nézett, és két ajtónál "segítettem" így neki. Azt nem mondta, hogy kutykurutty, talán még pofákat is vágott.

Biztos nem fogom rávágni a következő lányra már emiatt az ajtót, de lehet, valaki így gondolkodik, hogy akkor nekik minek?

A férfi mindenhogy bunkó, ha segít, azért, ha nem segít, azért?

Nem akartam feleségül venni, csak megkíméltem az első fogsorát, nehogy az ajtó átrendezze.



2014. dec. 15. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ez miért érdekel? Nekem se szokta mindenki megköszönni, de nem is azért tartom az ajtót.
2014. dec. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Rám már rávágta egy lány... előreengedtem, erre visszacsapta az ajtót. Még rá is lépett, hogy gyorsabban csukódjon. Közben mormogott is egy kedveset.

Gondolom azt várta, hogy majd előreszaladok, kinyitom és tartom neki az ajtót.


Bár... azt megkérdezném, hogy miért a szex kategóriába tetted ezt?

2014. dec. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jaj, ne foglalkozz már ezzel, lépj túl rajta. Legyél ugyanilyen udvarias. Például én ma olyan rosszul voltam, hogy megszólalni sem tudtam, örültem, hogy haza értem, nem azon járt az agyam, hogy épp megköszönjem azt, hogy kinyitotta(k) előttem valaki(k) az ajtót.
2014. dec. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek szépen azért, mert a tahóság az egyenjogúsítás óta megszűnt a férfiak privilégiumának lenni.


A lényeg, hogy nem a női tahók miatt jó dolog úriembernek lenni, hanem magunk miatt. És ha néhanap egy-egy egy úrinővel találkozik az ember, az hidd el: külön öröm.

2014. dec. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezen fölösleges pörögnöd. Bunkók voltak és kész, van ilyenből bőven férfiak és nők is, vegyesen.
2014. dec. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Aztán lehet, épp aznap szakított a barátjával.
2014. dec. 16. 02:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!