Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A tóparti gimiben, Székesfehér...

A tóparti gimiben, Székesfehérváron vannak anime fanok?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiság. :-)

2015. júl. 25. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Passz
2015. júl. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem sokszor olvasom a címkéket, pedig néha érdekes. Miért pont almáspite? :D Még ha melon pan lenne, az stílszerű.


Nos, fogalmam sincs, de fehérvári animés kis csoportos találkozók pár éve még tuti voltak, nem tudom, honnan jöttek azok, akik nem mi voltunk a párommal, de fiatalok voltak nagyon.

Hogy az egész gimiben ne legyenek anime fanok, azt nehezen tudom elképzelni, nyilván vannak.

Bár ezzel nem hiszem, hogy segítettem.

2015. júl. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ameddig nem jön onnan fel ide az oldalra pár emberke addig ezt lehetetlen megmondani. :D
2015. júl. 26. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti,hogy egy gimiben min. lesz 1-2 anime fan, de amúgy mittudomén :D
2015. júl. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Vannak. Akikről tudok leginkább 2/10-esek. De felsőbb évfolyamban (művészetin) annyira nem jellemző, szegény művésztanárok agybajt kapnak az animetől :(
2016. márc. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!