Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem komikus a...

Csak szerintem komikus a helyzet? Komolyan attól tartanak, hogy elveszem a munkájukat?

Figyelt kérdés

Felvettek arra a szakra, amivel évek óta szeretnék foglalkozni. 6 éve belelátok egy helyi rádió életébe, az ott dolgozókkal ismerjük egymást, hellyel-közel tartjuk is a kapcsolatot. Gyakran megfordulok a szerkesztőségben. Halom számra kaptam / kapom a nyereményeket, hívnak, hogy menjek, nézzem meg, hogyan készül egy-egy műsor, menjek, én is szólaljak meg egy-egy műsorban, reklámanyagot mondjak fel és hasonlók.


Facebook-ra feltöltöttem az SMS-ről a képet, hogy felvettek kommunikáció és médiatudomány szakra. Nem mintha számítana és érdekelne, de egy rádióstól sem kaptam erre visszajelzést. Nem miattuk jelentkeztem oda, ahová. Viszont más kérdés az, hogy abban a rádióban a főnökön, valamint egy-két emberen kívül nincs ilyen végzettsége. Azóta nagyjából alig keresnek, és még sorolhatnám...



2015. júl. 28. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mindenki éli az életét, nyaral, és nem egy kis kezdő egyetemistától rettegnek.
2015. júl. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
na, visszatért a rádiós csaj...
2015. júl. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Arról nem beszélve hogy a komm-média szak minimum vicces. Nem azért mondom mert annyira szeretek "büfészakozni", én is BTK-n végeztem, de amikor egy szakról az ott tanító tanárok sem tudják megmondani hogy mit tanítanak, ott gáz van. Egy ismerősöm elment felvételizni kommédia minorra másodév anglisztikán, megkérdezték tőle hogy mi érdekli. Ő elmondta hogy érdekli például a televíziós szakma, filmkészítés, szerkesztés, mire hozzávágták hogy "Itt azt nem fog tanulni". Mondta hogy érdekli még a sajtó, újságírás, válasz: "itt azt sem fog tanulni". Mire a csaj megkérdezte, hogy "Akkor mit fogok itt tanulni??????" Erre csend volt a válasz, és hogy köszönik az érdeklődést. Persze lehet hogy ez nem mindenhol van így az országban, és lehet hogy rádiózást pont tanítanak. Én a legjobbakat kívánom neked, és hogy sikerre vidd amivel foglalkozni szeretnél, csak jobb tudni hogy a kommédián nem annyira a médiaéletben gyakorlatilag hasznosítható ismereteken van a hangsúly.
2015. júl. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jézusom, már a kérdés is nevetséges. :D
2015. júl. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!