Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megtalálni?

Hogyan tudnám megtalálni?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel szabad strandon voltunk a hétvégén és mellénk lepakolt egy kb. 5 fős fiú társaság. Én egyből felfigyeltem az egyikre. Nem telt bele kis idő ketten odajöttek hozzánk, az egyikőjük akit én kinéztem. Váltottunk egy pár szót, ő megtudta keresztnevem, de sajnos én nem tudom a nevét. Hogy találhatnám meg? Normális válaszokat szeretnék! Fontos lenne! Köszönöm. :)
2015. júl. 30. 11:08
 1/9 E1D1E ***** válasza:

Megtudtatok róluk bármi más infót, vagy azt sem.

Honnan jöttek, meddig maradnak, minek tanulnak, ... akármi hasznos lehet!

2015. júl. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azon kívül hogy, hogy néz ki meg hogy dohányzik nem igazán. Nem hiszem hogy messziről jöttek.
2015. júl. 30. 11:56
 3/9 E1D1E ***** válasza:

Miről beszélgettetek, mert ha odamentek hozzátok, gondolom nem csak néztétek egymást.


Volt valami becenevük, ahhogy egymáshoz szóltak?

A hely hasznos lehet még.

2015. júl. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Leszólítottak,tüzet kértek. Adtam neki gyújtót amire rá volt írva a nevem, még szóvá is tette, plusz megbeszéltük hogy vigyázunk egymás cuccaira ha elhagynánk a helyünket. Beszélgettek mellettünk meg zenét hallgattak, de a zene miatt nem igazán hallottuk miről is beszéltek. A Tiszán voltunk.
2015. júl. 30. 12:05
 5/9 E1D1E ***** válasza:

Akkor ők vagy a közeli falu/város lakói vagy csak simán lementek ők is nyaralni, vagy táborban vannak.


Ha az első, akkor minél kisseb a legközelebbi település annál könyebb dolgotok van.

A facebookban ha fentvannak, elvileg be kellett jelölniük, a lakhelyüket, jobb esetben ez alapján egy kis kutatással meg lehet őket lelni.

2015. júl. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én arra tippelek hogy a két legközelebbi városban lakhatnak :) igyekszem keresni facen, de az a baj ott nevet kötelező megadni hogy a várost is megadhassam :/
2015. júl. 30. 12:12
 7/9 E1D1E ***** válasza:
vagy fellülre beírod a válost és lehet hogy a lájkolók között megtalálhatod őket
2015. júl. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
megpróbálom :) köszönöm szépen :)
2015. júl. 30. 12:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Nah azóta valami?
2021. nov. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!