Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tudnám megtalálni?

Hogy tudnám megtalálni?

Figyelt kérdés
Hogy tudnék valakit megtalálni, akinek nem tudom a nevét, csak a kinézetét és azt tudom, hogy hol volt, mikor lattam. Hogy tudnám megtalálni?
2015. máj. 17. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Pl. Itt megkérdezed, hogy itt és itt, ekkor és ekkor volt-e valaki ezen a helyen. Ha valaki jelentkezik, akkor priviben rákérdezni, hogy véletlenül nem úgy néz-e ki az illető, mint akit láttál.
2015. máj. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom itt a kérdésben írjam-e ki, de először megpróbálom így.

Volt valaki a Határ úton, május 15-én pénteken, kb 18-tól fél kilencig?

2015. máj. 17. 10:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Facebookon van egy Pesten hallottam csoport, ott sok ilyet olvastam. Probald meg, hatha.
2015. máj. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem igazan szeretnem oda kiirni, mert nevvel menne es akkor az ismeroseim latjak, ott meg van egy bizonyos valaki, akit nem szeretnem, hogy lassa. Esetleg valaki nem tudja csak azt kiirni nekem, hogy kik voltak ekkor es ekkor ott?
2015. máj. 17. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!