Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik típust preferáljátok?

Melyik típust preferáljátok?

Figyelt kérdés
A nagy, lassú, jól páncélozott, könnyen eltalálható, nagy erejű, vagy a kis hp-jú, könnyen páncélozott, gyors, gyengébb, de gyorsabban támadó, nehezen eltalálható karaktert/embert, mondjuk egy MMA harcost, szerintetek melyik az erősebb, és miért? Indokoljatok Pls! Vagy egy videó-játékban. PL. a wow-ban, melyik stílus az előnyösebb?

2015. júl. 30. 22:38
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja, és az elsőnek értelem szerűen sokkal több hpja van.
2015. júl. 30. 22:39
 2/12 anonim ***** válasza:
Gondoltam ez egy animés kérdés lesz, de ha egyszer a kérdésednek köze nincs az animéhez, minek címkézed be? (Na nem mintha nem szoktam volna minden típusú kérdésemhez becímkézni a mákusgubát meg a tölött káposztát...:D)
2015. júl. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
:D De, egyébként az anime sorozatokban is örök kérdés, hogy a nagy lassú, vagy kicsi fürge a jobb választás. Pl. naruto, ott van lee meg az a nagy izé, aki tudod gömbbé tud változni csak nem jut eszembe a neve, mert nem nézem. :D
2015. júl. 30. 22:53
 4/12 anonim ***** válasza:
A gyorsat.. Nemtudom miért, mindig is a könnyebben mozgó karakterek jöttek be. Mire a páncélos üt egyet a fürge 3x körbeszaladja és lepofozza :D
2015. júl. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
hát relatív tényleg ez a kérdés is. De egy rougo és egy warrior közül a warrior erősebb, nagyobb páncélozott és lassabb. Emberbe viszont mind a 2 tényező jó és lehetséges is.
2015. júl. 31. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Attól függ melyikkel lehet jobban trollkodni.
2015. júl. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De én úgy értem, hogy egy 1v1 párbajban melyik lenne az erősebb?
2015. júl. 31. 09:48
 8/12 anonim ***** válasza:

"De nem az számít mekkorát ütsz, hanem, hogy mennyi ütést állsz ki, mikor talpon kell maradni! Bírni kell a pofont és muszáj menni tovább! Csak így lehet győzni!"

szerintem kielégítő ez az idézet

2015. júl. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ezt lelki rokkantaknak találták ki. :) Közhely, nem tükrözi az igazságot...
2015. júl. 31. 10:37
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha mondanál konkrét embereket/karaktereket, akkor könnyebb lenne.

De én általában a páncélos, nagy sebzésű fajtát preferálom, skyrimban is mindig warhammerrrel tolom. Meg nem feltétlenül lesz lassú az ember az ilyen harcstílustól, ha már felmerültek az animék, Guts a Berserk-ből a legjobb példa erre.

2015. júl. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!