Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mennyiért lehet viszonylag...

Mennyiért lehet viszonylag olcsón jó karikás kendőt venni, akár használtan, és hol érdemes megnézni? Melyik típust ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Mennyibe kerül egy (új/használt) karikás kendő, ami már elég jó (normális karika, normális anyag)?


2-3 hónapos koráig keresek karikás kendőt, minél olcsóbban, de azért annyira legyen jó, hogy ne kelljen vele szenvedni:) Később már nem akarom karikásban vinni a fél oldalas terhelés miatt, viszont az elején szívesen hordanám ebben a picit, ezért csak rövidebb időre keresek kendőt.


Bérelni otthon sajnos nincs lehetőségem (külföldön élünk, itt nem éri meg bérelni, néha hazalátogatunk, olyankor tudnám beszerezni a kendőt).


A Didymos és hasonló kategóriájú kendőket drágállom, főleg, hogy csak rövidebb időre kellene, de a Nanduról és az Amazonasról meg nem hallottam túl jókat. Vagy az Amazonas lehet jó pár hónapos korig?


Ilyen igényekkel szerintetek mennyiért, és milyen karikás kendőt tudok beszerezni?



2015. júl. 28. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
10.000 Ft alatt már be tudsz szerezni akár Didymos-t is. FB-on érdemes körülnézni, vannak hordozókendős csoportok.
2015. júl. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nandu karikás kendőnk van. 8000 Ft volt és teljesen jó! Bárhol be lehet szerezni. Mi egy bababoltban vettük.
2015. júl. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi baj a Nanduval, nekem Amazonasom van, én azt is szeretem. Babahordozó eszközök adás vétele és Kenguruk és hordozókendők eladás vétel csere csoportja FBon, ott van sok használt kendő kb 5000-től felfelé. Én nemrég 10ért vettem Little Frogot, az is nagyon jó.
2015. júl. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A másik csoportnak ez a pontos neve: Babahordozó eszközök adás-vétele, cseréje...
2015. júl. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!
2015. júl. 28. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!