Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ennyire életkép...

Csak én vagyok ennyire életképtelen?

Figyelt kérdés

Többszörösen megbüntetett a sors, vagy az Isten. Szegény, családba születtem. Ez még nem is baj, de ráadásul erőszakos, nagyon buta anyám van! Nem tanított semmire, sokáig nem tudtam mi az a nőiesség... - ő mai napig nem tudja, 60-on felül van! Szóval amiket tudok, főleg az internetnek köszönhetem!

Már régóta tudom, hogy ez nem élet...az enyém, csak kínlódás. Évekig, még felnőttkorom után is visszatartott a fiúzástól, pedig az természetes dolog.

Rengeteget szenvedtem a menzesz miatt is tizenévesen, de ő nem tudott róla /40 évesen/ hogy létezik tampon! Mindig elfojt, átütött, stb. Ő úgy tanitott, hogy rongyokat nyúzgáljak el, azt rakjam oda. Még betétet sem használtam. Nemrég vesztettem el a szüzességem, megbeszéltem egy fiúval, mert már éreztem, hogy ez természetellenes, elvégre mégsem vagyok én valami felszentelt apáca nő. A fél életemet már leéltem, úgy, hogy nem éltem. Csak én vagyok ezzel így??

Remélem még nem késő, szeretnék végre élni is , még mielőtt ....meghalok.



2015. júl. 31. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Azert ne halj meg. :)

Hany eves vagy? Nem probaltal elkoltozni?

Keresel munkat masik varosban, kiveszel egy albit es ennyi. Tobben is lehet menni alberletbe ugy olcsobb. Szerintem mindent meg lehet oldani. Fogd fel ugy hogy innen mar csak felfele mehetsz. :)

2015. júl. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs késő, kezd el megvalósítani a terveid, céljaid. Segítsek? Írj nyugodtan és kibeszéljük
2015. júl. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez azért furcsa, mert iskolába csak jártál, baránőid sem voltak? Erről azért már nem anyukád tehet, ha iskolában nem tudtál a barátnőiddel már harmadikban a menzeszről és a tamponokról beszélgetni. A mi időnkben még vatta volt, de a lányok már első osztályban is erről beszéltek a suliban, még ha nem akartam volna is megtudtam minden részletet. Most meg már a 80-as évek óta tele a tv is a reklámokkal, ki van tárva, hogy valaki ne tudjon róla. Nem tudom mennyi idős vagy, de nyilván soha nem késő, amúgy meg mindenkinek az az élet a jó, amilyet választ, van aki szüzen szeretné leélni az életét, miért lenne az gond mondjuk?
2015. júl. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Keveset tudunk rólad. De már nyilván felnőtt vagy, ezért ha megteheted, szállj szembe anyád akaratával (ha erőszakoskodna), és éld a saját életedet! Még nem késtél le róla, mert még nem késő (csak el kell kezdeni). Tény, hogy az évek elsuhantak, amelyeket visszahozni nem lehet, de nem kell a többit kriptába téve leélned. Ez a te választásod már, ezt tudatosítsd!
2015. júl. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!