Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Léteznek ennyire szerencsétlen...

V-Strom kérdése:

Léteznek ennyire szerencsétlen és életképtelen emberek?

Figyelt kérdés

Adott egy párkapcsolat, ahol az egyik fél befogadja egy vidékről felköltözött barátját, addig amíg nem talál albérletet magának. Ez az állapot egy éve tart, ugyanis az illető állítása szerint nincs megfelelő albérlet és nem tud hová menni. Két hónapra sikerült elköltöznie, ahol konfliktusba keveredett az ott lakókkal és visszajött.

Az alapvető emberi együttélés szabályaival nincs tisztában. Kanapén alszik, reggel este fürdik, fél óráig folyatva a vizet, közben a wc kefe használata ismeretlen, a törülközőt a kád szélén szárítja, mikor van fűtött törülközőszárító. Mellé önti a kávét, úgy hogy a szekrény is meg a padló is kávés lesz, majd mintha semmi se történt volna elmegy dolgozni.

Amíg nem találkoztam vele, nem gondoltam, hogy ilyen létezik.

Semmit nem vesz magának. Törülköző, ágynemű, wc papír, semmi. Azt képzeli, hogy ez egy teljes panzós ellátás. Természetesen fizet az itt lakásért, de azért ez túlzás.


Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Hogyan üldöznétek el?

Kreatív, idegölő és kikészítő megoldásokat várok :)



2015. ápr. 19. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell itt semmi kreatív megoldás.

Szólsz neki, hogy 1 hónapja van lakást keresni.

30. napon a csomagjait kiteszed az ajtó elé.

2015. ápr. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megtörtént. Nem ment el. Nincs mit kirakni.
2015. ápr. 19. 22:17
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor zárcsere.

Csak nem fog betörni? :)

2015. ápr. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez akkora nyomorék, hogy a cuccai még a másik helyen vannak, ahol szintén nyomik laknak, mert nem hajították ki. Kitenném én, ha lenne mit. :D
2015. ápr. 19. 22:20
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de te vagy a szerencsétlen, ha hagyod, hogy így lehúzzon valaki és nem tudod kitenni.

Kizárod és kész. Én már rég elküldtem volna melegebb éghajlatra.

2015. ápr. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
en elraknam a helyedben a szobamba mindent, amit nem akarnek , hogy hasznaljon- ha mar es sajnos neki nem alapveto. amugy meg beszeld meg vele, hogy keressen masik lakast.
2015. ápr. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én megmondanám neki, hogy 2 hete van elhúzni. Aztán zárcsere és ennyi. Nem tud bejönni.
2015. ápr. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kései Sirató ***** válasza:

Te is hibás vagy annyiban, hogy rögtön az elején nem szögezted le, hogy legfeljebb 2 hónapig (X ideig) lakhat nálatok.

A fura dolgait szóvá tetted, vagy szó nélkül tűrted?

Utazzatok el valahova a pároddal egy hétre és előtte cseréltesd le a zárat. AZ idegesítő ember kb 3 napig biztosan ott lesz az ajtó előtt, ezt én nem bírnám nyugodtan nézni, vagy ezzel a tudattal aludni. A legjobb, ha nem vagytok otthon. Mire hazamentek, már nem lesz ott. Meg is lehet neki mondani, hogy az itt lakást csak e hónap 30.-ig kell kifizetnie, utána nem lakhat nálatok.

2015. ápr. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!