Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen furcsa, elképesztő,...

Milyen furcsa, elképesztő, vagy esetleg horrorisztikus történet esett meg veletek munkaügyi központban?

Figyelt kérdés
Igaz nem velem esett meg, de már hallottam olyat, hogy valakit fizika szakos tanár helyett magyar szakos tanárként tartottak nyilván öt éven át, mert tévedésből rossz helyre írták be az állapolgárságát, és emiatt munkahelyre sem tudták kiközvetíteni. Most ti jösztök...

2015. aug. 1. 05:02
 1/6 BlackSword ***** válasza:
64%
Hát hogy technikusi végzettséggel segédmunkásnak közvetítenek ki... És nem munkaügyi, hanem közmunkaügyi központ... Ez az igazi horror...
2015. aug. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
de ezek mostanában tényeg csak a fantasztikus közmunkákban gondolkodnak?
2015. aug. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Csak a közmunkát nyomják.

Engem a múlt héten hívtak be.Az ügyintéző közölte, hogy a belügyminisztériumtól kaptak "parancsot", hogy akit csak lehet vágjanak ki közmunkára ha törik, ha szakad.

Nekik ugyebár meg teljesíteni kell amit kiadnak nekik onnan fentről, mert könnyen ők is álláskeresővé válhatnak...

2015. aug. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
23%
Nekem egy mohákkal benőtt fejű zombi megpróbálta átharapni a torkomat, aztán meg a csápjaival fojtogatott. Egy más alkalommal meg egy traktor méretű amőba megemésztette az egyik lábamat. És ez csak egy átlagos nap a munkaügyi központban...
2015. aug. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
18%

"Igaz nem velem esett meg, de már hallottam olyat, hogy valakit fizika szakos tanár helyett magyar szakos tanárként tartottak nyilván öt éven át, mert tévedésből rossz helyre írták be az állapolgárságát, és emiatt munkahelyre sem tudták kiközvetíteni. Most ti jösztök...

"


elég szar tanár lehetett, ha 5 éven át nem sikerült fizika tanárként önállóan munkát találnia, vagy csak nem akart



amúgy meg jöttök, nem jösztök

2015. aug. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
még pályakezdő volt, és ezidő alatt fagyit árult
2015. aug. 4. 01:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!