Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrség tényleg tehetetlen...

A rendőrség tényleg tehetetlen? Elképesztő!

Figyelt kérdés

Múlthéten csütörtökön internetes csalás áldozata lettem!

Elutaltam több mint 50000ft-ot és nem kaptam semmilyen árut.

Pénteken bementem a rendőrségre és feljelentést tettem.

Ma egy ismeretlen 20-as szám csörgetett meg egyszer. Visszahívtam, hogy kerestek erről a számról és a csalóval beszéltem aki átvert, de ő nem tudta, hogy én az előző áldozata vagyok és azt hitte érdeklődök egy másik "kamu" hírdetéssel kapcsolatban. mivel megismertem a hangját egyeztettem vele, hogy érdekel a termék csak kell egy kis idő, mert éppen dolgozom. Ezután azonnal hívtam a rendőrséget. Egy óra múlva sikerült is beszélnem egy kapitánnyal aki közölte,hogy tehetetlenek! Ez mi már?! Kérem valaki segítsen!!!!pls


2015. jan. 26. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindennap van egy-két ilyen kérdés, nem olvastad őket??? Miért utaltál előre, amikor mindig leírjuk, hogy ne tegyétek.

Komolyan, már ott tartok, hogy megérdemlitek.


Amúgy bankszámla alapján megtalálják az embert.

2015. jan. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez van. Nem érdekli őket, nem is akarják elfogni. nem először hallok ilyeneket.


Megpróbálhatsz még cirkuszt csinálni, fenyegetőzni, hogy ha nem jönnek ki, akkor elmondod az RTL-nek stb. Nem biztos, hogy ez is hat.


Egyébként meg csak annyit tehetsz, hogy megpróbálod te ledokumentálni, amit lehet, vagy esetleg kikényszeríteni belőle a pénzt.

2015. jan. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A te emberi hülyeségedre nem orvosság a rendőrség:-)


nem ezért vannak, ne utalj előre.

2015. jan. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Asszem ez most olyan eset, ahová érdemes pár haverral menni és tanúk, kamerák megszorongatni a fickót. A sündőrség még egy ilyen sikergyanús esetre sem hajlandó rárepülni, hát az apjuk farkát.
2015. jan. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ki kell nyomozni és el kell rettenteni, mert ez nagyon káros országosan. Ha nem cserélnek gazdát a felesleges dolgok a bizalom hiánya miatt és nem hasznosulnak, akkor az az egyik oldalon szemétté válik, a másik oldalon pénzköltéssé, ami zömmel import áru vásárlása. Olyan, mintha valaki eurót venne a forintján, majd a kapott eurót elégetné.
2015. jan. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha viszont megveszi mástól, akkor a kapott pénz újabb forgalomnövekedést jelent, ami nagyon hasznos. Itt marad a pénz és forog.
2015. jan. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!