Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Néhány kamu facebook profil...

Néhány kamu facebook profil hogy tud annyi lájkot begyűjteni?

Figyelt kérdés
Többször találkoztam már olyannal, hogy valaki más ember képeit használta fel és többszáz lájkot kapott a képeire. Az egy dolog, hogy jól néz ki, én is csináltam már ilyen profilt mert valaki mást le akartam így nyomozni és egy külföldi emberke képét használtam rá fel aki jól nézett ki, de csak pár darabot kaptam, mondjuk nem is az volt vele a célom. Mások ezt hogy csinálják? :O
2015. aug. 4. 11:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Sok ismerőst kell gyűjteni. Lehetőleg butákat, akiknek nem számít semmi, csak a lájkolások, akik a fb-on élik az életüket. Az ilyenek meg is szokták kérni az ismerőseiket, hogy lájkolják és akkor cserében ők is lájkolnak.
2015. aug. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ahogy írja az egyes. Rám is rengeteg franc se tudja ki meg külföldi ír rám hogy vegyem fel ismerősnek. Én fel is veszem őket mert jó poén a dolog,van is ezren felüli ismerősi köröm :D De én csak szórakozásra használom az egészet kamu profillal. De én is ha ráirok random emberekre 10ből 2 visszajelöl. Aztán ha megosztok vmit az megjelenik ugye náluk is ,és ha tetszik neki rányomnak egy lájkot. Ennyi az egész.
2015. aug. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!