Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolják, hogy kamu a...

Miért gondolják, hogy kamu a Facebook profilom?

Figyelt kérdés
Egyik nap megismerkedtem a neten, egy hasonló érdeklődésű személlyel, akivel jót dumáltunk. (Sosem igazolok vissza ismeretleneket, és nem is jelölgetek csak úgy.)Javasolta, hogy beszélgessünk máskor is, ezért gondoltam, okés, ott a Facebook. Ismerősök lettünk, erre az első üzenet: "Bakker, nem gondoltam volna, hogy fake vagy.". Azzal a lendülettel le is tiltott. Nem értem miért. Rendben, csak egy képem van fent, ami a profilképem, és az is úgy lett beállítva, hogy ne lehessen rákattintani. De ettől még nem vagyok kamu... Csak nem szokásom képeket feltöltögetni magamról, és nem akartam, hogy kinagyítva nézegessék a képeimet. Aki meg ismer, az úgy is megismer, ha mini a képem.

2013. dec. 30. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:
hát, ha priviben megmutatod a profilod, talán meg tudom mondani, hogy miért mondta ezt
2013. dec. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ennyiből senki ki nem találja.
2013. dec. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt már én is megkaptam egy sráctól akivel épp ismerkedtem.Mivel rólam sincs fent kép facebookon,mert nincs okostelefonom hogy feltöltsek képet.

16/L

2013. dec. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
az a baj, hogy hiába vagy igazi, vagy kamu, annyi kamu profil van, hogy el se tudod hinni, mindegy második csaj aki jól néz ki fb on, nem igazi, biztos ezért gondolta ő is. mert ha ilyennel álsz le beszélgetni, ki tudja ki ül a másik gépnél ?
2014. jan. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Rólam is mondták már, mivel külföldi vagyok (távoli egzotikus országból :) ), így sokan nem hiszik el, hogy tényleg én vagyok, létezem és pont velük beszélgetnék.

Pedig vannak képeim másokkal is, erre reakció - biztos valami külföldi csaj képeit szedted le az ő barátaival :DDD

Arra nem verte a fáradságot hogy megnézze, ők tényleg léteznek, a barátaim közt vannak és létező magyar embereknek tűnnek. Persze, ők is az én kamuregeim :D

Ráadásul a nevem egyetemi, kutatóintézeti honlapon is szerepel.

2014. jan. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!