Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a verekedős...

Mit gondoltok a verekedős lányokról?

Figyelt kérdés

Évek óta küzdő sportol és meg tud verni egy fiút is akár. Egyébként normális meg minden, de ha piszkálják egyből odaüt.

A nemedet is légyszíves írd oda!



2015. aug. 5. 15:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha piszkálják és egyből odaüt, akkor szerintem agresszív, nem tud uralkodni magán.

2015. aug. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem valami nőies. Nyilván az önvédelem más tészta, de ha egy kisebb verbális inzultációra is ököllel támad, az elég gáz. Meg gondolom úgy is néz ki. Szal nehezen fog pasit találni magának. 35/F
2015. aug. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Most ez biztos ciki, de én rá vagyok gerjedve az ilyen csajokra. Felizgulok rá, ha az ágyban ütnek, rugdosnak, marnak. Persze nem túl durván, hogy kék-lila legyek, csak úgy játékosan. Meg hogy a feleségem ne lássa meg a nyomait. :)
2015. aug. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%

Szóval olyan, mint egy agresszív állat férfi, aki az első rossz szóra máris üt. Nekem ennyiből máris nagyon rokonszenves, imádom ugyanis az agyatlan, vérgőzös idiótákat, akik ha valami nem tetszik nekik, ész nélkül azonnal odabasznak bárkinek.


F

2015. aug. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha nem engem üt, akkor nem probléma. Néha én is kicsit hevesebb vagyok, ha piszkálnak. 22/F
2015. aug. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy már! Most komolyan ha vkinek rossz napja van és kicsit durvábban szól vissza akkor egyből ütni kell? Nem! Tanuljon meg uralkodni magán.

Lány

2015. aug. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%

Nem baj, ha egy nő meg tudja védeni magát, ha szükség van rá. De szerintem egy nő ne verekedjen. Nem tudom nőnek tekinteni az ilyet.

F

2015. aug. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem jól csinálod.:D bárcsak én is ilyen pofátlan lennék.
2015. aug. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szeretem, ha egy nő agresszív is tud lenni, és ha kell, meg tudja védeni magát. Szívesen tanulnék tőle 1-2 fogást. (33F)
2015. aug. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%
Vicces amikor a küzdő sportolók azt hiszik, hogy bármit is ér a tudásuk egy utcai harcban.
2015. aug. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!