Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről, miért lehet?

Mit gondoltok erről, miért lehet?

Figyelt kérdés

Egy illetőt már kb.egy hete próbálok elérni,de nem tudom,Igaz,eddig csak üzeneteket írtam neki,de egyikre sem válaszolt.De legtöbbször meg szokott.Mikor utoljára találkoztunk,akkor mondta is,hogy mikor megy nyaralni,meg mikor mit csinál.De elvileg nem most nyaral.Ha dolgozik is napközben,este vissza tudna esetleg írni :/

Máskor is volt rá példa,hogy írt este.Előfordult ugyan,hogy nem aznap válaszolt,de akkor is szerintem másnap.De a legtöbb esetben azért pár óra múlva.Többször írtam neki.


Azt hiszem egyetlegy esetre emlékszem,amikor talán egy utazása végén írt vissza.(de akkor tudtam is hogy külföldön van)

Szerintetek melyik a legvalószínűbb?

a. új száma van

b. annyira elfoglalt hogy vissza se tud írni (ezt kétlem,mert máskor is elfoglalt volt,mégis írt)

c. ott vannak nála rokonok

d. mégis nyaral,vagy közbejött neki valami,amiért elutazott

Most tudom hogy ti sem tudtok biztosat mondani,csak érdekel mit gondoltok.Nem olyan rég én is távol voltam,akkor beszéltem vele,és akkor azt mondta hogy vrja hogy visszajöjjek..Most meg azért érzem nehéz helyzetben magam,mert nem nagyon tudom mit csináljak: már üzenetet talán nincs is értelme írnom,hiszen az eddigiekre sem válaszolt.Most talán ki fogtok nevetni ezért,de hívni nem merem..részben azért,mert mi van ha mégis valami olyan helyen/helyzetben van hogy nem tud beszélni (rokonok a nyakán,akiktől alig van pár szabad perce,sok munka,külföld stb) másrészt azért nem nagyon merem hívni,mert már kezdek falra mászni az egésztől.

Ugyanakkor aggódok is érte,hogy van-e vele valami,idegesít,hogy miért nem ír,(egy "igen" vagy "nem" is elég lett volna),és közben még félek is tőle..

Mivel szerintem tetszik nekem.Eszembe jutott az is,hogy talán emiatt nem ír,hogy távolságtartó legyen..de előtte meg nem volt távolságtartó,se semmi (néha épp ellenkezőleg) én meg nem mondtam neki mit érzek.


Két kérdésem:

1:Szerintetek mit csináljak?Hívjam,vagy ne?

2:Miért csinálhatja?


Van közös ismerősünk.Kérdezzem meg őt?


2015. júl. 28. 22:02
 1/7 A kérdező kommentje:

Én vagyok a lány,ő férfi.

Ez kétlem,hogy számít,de ha ebből is kiderül nektek bármi hasznos,akkor örülök.

2015. júl. 28. 22:06
 2/7 anonim ***** válasza:
agyára mész
2015. júl. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ez nem volt egy értelmes válasz -.-


Nem beszéltünk hetekig,és nem is találkoztunk gyakran.

Amikor meg találkoztunk,akkor nem úgy nézett ki,mint akinek az agyára mennék.

(Most is csak azért írtam 3x mert gondoltam hogy talán nem lett elküldve az üzenet,vagy csak nem látta.Meg idegesített is,hogy mi van vele)


És,így utólag,bocsi hogy nagyon hosszú lett,de ha írnátok (értelmes) válaszokat,véleményeket az sokat segítene.

2015. júl. 28. 22:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Pedig lehet hogy az előttem válaszolónak valamennyire igaza van. Nagy valószínűséggel látja hogy tetszik neked, de ő nem szeretne semmit tőled, és így igyekszik lerázni, amivel igazából az ellenkezőjét éri el:D Ne türelmetlenkedj, várj még néhány napot, ha nem ír, akkor hagyd. Szerintem.
2015. júl. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 FüligJimmy88 ***** válasza:
Hogy írtál neki? SMS, e-mail, facebook? Ha SMS, be tudod állítani, hogy visszaigazoljon hogy megkapta. Ha face-n akkor látod ha olvasta, ha e-mail, azt meg asszem szolgáltatója válogatja, nem nagyon értek hozzá... De a legtisztább szerintem ha megpróbálod felhívni. Tetszik vagy sem, nyilván jóban vagytok, egyértelmű hogy aggódsz érte ha napokig nem reagál. Miért csinálhatja? Kár találgatni, ezer oka lehet. Hívd csak fel, nálam jó pont lenne ha valaki aggódna értem ;)
2015. júl. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Harmadiknak is nagyon köszönöm a választ. !:))


Sms-t írtam neki.Ott hogy lehet beállítani,amit írsz?El tudod magyarázni? Én nem nagyon tudom :/

2015. júl. 28. 23:06
 7/7 FüligJimmy88 ***** válasza:
Sajnos én sem tudom pontosan, valahol az üzenet-beállításokban, nekem még az exem állította be tavaly, azóta nem babráltam... Tedd fel a kérdést az "egyéb kérdések" témakörben :D
2015. júl. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!