Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kb.1 hete elvesztettem a...

Kb.1 hete elvesztettem a pénztárcámat, benne voltak a személyes irataim is, ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Mármint tudom hogy újra kell igényelni de mindegyiket mármint a személyigazolvány lakcímkártya oké, de az adókártyát is?
2015. aug. 7. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Konkrétan nem tudom, hogy használja-e az adókártyát, nekem időnként szükséges.


Itt olvashat arról, hogy milyen sorrendben és mennyiért (lehet, hogy már változott némelyik díj) pótolhatók az okmányok:

[link]

[link]

[link]

2015. aug. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bejelented a rendőrségen az iratok eltűnését, mivel különben visszaélhetnek vele.


És igen, mindent újra kell igényelni, ez természetes. Ezeknek az iratoknak meg kell lenniük. Nyilván az adóazonosító kártyának is, mivel pl. ingatlanügylethez, cégeljáráshoz, de igazából BÁRMIHEZ kellhet, hogy oda tudd adni, le lehessen fénymásolni... A száma nem elég.

2015. aug. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rendőrség -
2016. ápr. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Meg a tB-kártyát is (ha benne volt)
2016. ápr. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!