Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyivel nagyobb a valószínűs...

Mennyivel nagyobb a valószínűsége hogy megcsináltok valamit ha felírjátok és nem csak gondoltok rá?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy pl ha végiggondoljátok a holnapi teendőket akkor nagyobb valószínűséggel veszitek rá magatokat hogy megcsináljátok ha fel is írtátok valahova mintha csak gondoltatok volna rá?

2015. aug. 8. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Verba volant, scripta manent....jobban emlékszik így az ember a teendőkre.
2015. aug. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, hiába írom be a határidőnaplóba, hogy le kéne menni gyógyszer íratni, ugyanúgy az utolsó napra hagyom ha nincs kedvem elmászni odáig.
2015. aug. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Olvastam, hogy nagy átlagban az emberek többsége hatékonyabban végzi el a feladatokat, ha leírja, de természetesen vannak kivételek.

Én pl. több feladatot végzek el, ha leírom őket, de ha épp olyan napom van, akkor semmit sem ér, hogy leírtam.

Jó pár könyv foglalkozik ilyen témákkal, ha érdekel a napi tervezés, olvasgasd őket, szerintem találsz olyan módszert, ami beválik!:)

2015. aug. 9. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!