Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyobb teret hagyok a barátomnak, akkor kisebb a valószínűsége, hogy egyszer elhagy?

Figyelt kérdés

Nagyot csalódtam az előző barátomban, és ez kihat az új kapcsolatomra is. Mikor a barátom a lányismerőseivel beszélget, vagy esetleg találkozik, olyankor mindig rosszra gondolok, félek hogy elveszítem a páromat. Nem hinném, hogy ő ilyet tenne, és úgy érzem, hogy tényleg belém szeretett - főleg a tetteiből, de mondja is és látni is rajta. Tehát bízom benne, de mégis rossz, ha a lányhaverjaival van. Nagyon korlátozni nem akarom, és nekem is vannak fiúhaverjaim, szóval nem is akadhatok ki jogosan ezen. Eddig kimutattam neki, hogy mennyire rossz nekem ez, de arra gondoltam, h ezután természetesen veszem, és nagyobb teret adok neki... És inkább megcsókolom, ahelyett, hogy kiakadnék, mikor mondja h másnap találkozik egy lányismerősével. Így könnyebben megtarthatom?

20/L


2015. jan. 24. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kár féltékenykedni, meg ezt a "teret adok" dolgot hajkurászni, ha szeret/szerelmes beléd akkor sose fog megcsalni, ha meg nem szeret és megakar csalni akkor is meg fog ha egy hangyafasznyi teret adsz neki. Különben is a féltékenykedés rombolja a kapcsolatot mert viszályt és vitákat szül.
2015. jan. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A harmónián sok múlik, de ettől még semmire sem garancia.

Ugyanakkor a magadban tartott sérelmek úgyszintén megfertőzik idővel az egészet. Sok kicsi sokra megy.

Az életben rengeteg mindent kell tolerálni, elfogadni és egészen addig amíg ez valakinek nem megy csak folyamatos stressz, frusztráció és újrapróbálkozásokba rohan. Persze fontos mérlegelni, hogy az éppen lenyelni kívánt dolgot megéri-e illetve reális-e elfogadni.

2015. jan. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

nem hagy el, joo ha uugymond szabadon engeded néha..

ha szeret meg fööleg:)

de lángot mindig égve kell tartani..:)

2015. jan. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!