Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Veletek volt már olyan, hogy...

Veletek volt már olyan, hogy mások akartatok lenni?

Figyelt kérdés
velem már annyiszor megtörtént, hogy megláttam egy szép nőt, és azonnal úgy akartam kinézni mint ő. ez normális dolog? Hogy mindig másokra akarok hasonlitani?

2015. aug. 9. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Én már eleve más vagyok, én néha olyan akarok lenni.


Amúgy milyen nemű vagy? Ha kan, akkor vannak itt bajok rendesen...

2015. aug. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Normális, mindenkivel megesik, hogy irigyel valamit másoktól. Mikor fiatalabb voltam velem is gyakran előfordult, hogy más akartam lenni kívül-belül. Nem bíztam magamban, a képességeimben. Aztán felnőttem, sokféle szituációba keveredtem. Megtanultam mi az amiben jó vagyok és mi az amiben nem, mik a határaim és kvázi "hol a helyem". Sokmindenen már nem változtatnék, még a világ összes pénzéért sem. Az már akkor nem én lennék.
2015. aug. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
lány vagyok, 17 éves:D unom hogy mindig ez történik velem. Persze tudom hogy mások úgyse lehetünk, magunkból kell kihozni a legjobbat. De valahogy mégsem tudom ezt igazán felfogni. ez normális?
2015. aug. 9. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!