Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Kerültetek már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Kerültetek már olyan helyzetbe, hogy akaratotok ellenére megláttak mások olyasmit amit nem akartatok hogy lássanak (cici, fenék, punci)? Pl. : strand, próbafülke, utcán.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 9. 23:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Rámnyitottak miközben vertem a farkam...
2010. ápr. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Majdnem. Tesióra alatt mindig kiesett a mellem a felsőből, szerencsére volt fölötte melegítő.
2010. ápr. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amikor az exem apja ránknyitott szex közben...
2010. ápr. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hallod minek teszed fel napi hatszor ezt a kérdést, vagy hasonlót?


Erre vered, vagy mi a halál van veled ember? :D

2010. ápr. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Érdekes, épp a napokban álmodtam azt, hogy egy női öltözőben csevegtem egy-két ismerős leányzóval, miközben egyébként mindenki épp öltözött és lehetett látni mindent, de cseppet sem zavartatták magukat a jelenlétem miatt - egyvalakit kivéve, de ő is csak poénkodott. Kellemes volt, de persze kétlem, hogy élőben valaha is sor kerülhetne ilyesmire. :D
2010. ápr. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most tettem fel először ezt a kérdést.
2010. ápr. 9. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!