Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mért hívják a székelyek a...

Mért hívják a székelyek a magyarországi magyarokat táposnak?

Figyelt kérdés
Nem akarok konfliktust csak kiváncsiságból hallotam hogyha lerománozzák őket ezzel vágnak vissza de mit jelent ez náluk mire gondolnak mikor ezt mondják?:D

2015. aug. 10. 17:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
29%
Azt hogy a ketteslétrát sem bírják megemelni, olyan hurkagyurkák.
2015. aug. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
65%

Tápos, egyenlő gyenge. Mint a tápon hizlalt állat, ami soha nem fogja minőségben felvenni a versenyt a réten legeltetettel...

Egyébként találó kifejezés, mert a Magyarországi magyarság hozzájuk képest nagyon vérszegény, mind kultúrában, mind az élet egyéb területein is. Aki meg lerománozza őket, az meg egy szenny ember akinek fogalma sincs mit jelent magyarnak lenni, csak véletlenül Magyarországra született.

2015. aug. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Aha értem köszönöm, nem tudom mindketten székelyek vagytok-e vagy csak az egyikőtök mindegy de azért remélem nem hívtok így minden magyart csak azt aki megérdemli mert hát ez egy elég sértő kifejezés mert én magyar vagyok "tápos" mégis gyúrok szoktam kocogni szóval én megbírom emelni a kettes létrát:D Meg egy csomó faluban működik néphagyomány őrző egyletek tánc együttesek amik az iskolákba is szoktak szerepelni szóval a kultúránk se olyan szegény.Amúgy én mindig testvérkét tekintettem a határon túli magyarokra nem is értem mások hogy tehetnek máskép ők biztos tájékozatlanok a történelemben egy kicsit:)
2015. aug. 11. 16:03
 4/18 anonim ***** válasza:
55%
Attól, hogy valaki gyúr, pont hogy tápos lesz. Agyba-főbe zabálja a fehérjét, mint csirke a tápot... Egyébként én magamra soha nem hallottam tőlük ezt a kifejezést.
2015. aug. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem agyba főbe zabálom a fehérjét rendesen eszem csak közbe erősítem magam, amúgy rám sem mondták csak youtubeon láttam ilyen komment harcokat és ott volt ezt a szó:D
2015. aug. 11. 16:11
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
Nem vagyok székely, söt a rokonságomban sincs. Bizonyos tulajdonságaikat nem is igazán szeretem, amellett hogy viszont sok más becsülendö tulajdonságuk van. CSak részleteztem hogy mit jelent a tápos.
2015. aug. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Egyébként mik azok a tulajdonságaik amiket nem kedvelsz?
2015. aug. 15. 15:06
 8/18 anonim ***** válasza:
76%
Idióta szokás. Én székely vagyok és nem szeretem ha ezt használják. De ha valaki lerománozza a székelyeket az még nagyobb őstulok. A világ legrejtélyesebb dolga ez számomra. Kibsztak velünk, nem csak székelyekkel, kollektíven a magyar néppel. Elvettek rengeteg magyar lakta területet és akkor még mi is rúgjunk egymásba. A hülyeség netovábbja.
2015. okt. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
72%

"De ha valaki lerománozza a székelyeket az még nagyobb őstulok."


Ezt kikérem az őstulkok nevében. Aki a székelyeket lerománozza az egy hazátlan libsi csótány. Akinek fogalma sincs arról mi az a magyarság, vagy hazaszeretet, és semmit nem tud a székelyekről.

2015. okt. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ez így van :D meg még az a probléma hogy a székelyek nagyobb magyarok mint az anyaországiak mert zártabb közösséget alkottak ezért nem keveredtek annyi néppel és ezért genetikailag közelebb állnak a honfoglalókhoz sajnos((:
2015. okt. 11. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!