Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen Érden lakni?

Milyen Érden lakni?

Figyelt kérdés

Mennyire "gyermekbarát" város? Mennyire jó a közbiztonság? Milyenek az általános iskolák? Középiskolák?

1 éven belül Érdre szeretnénk költözni azért kérdezem. Az egyik "növény utcát" néztük ki.


2015. aug. 10. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Azzal a környékkel nem volt gond amikor arrafelé jártam. A 7-es másik felén sok volt már pár éve is a brazil.

Meg a stopshop környékén néha emberkedtek, volt hogy megáltak a zebrán kekeckedésből, de aztán mentek tovább.

2015. aug. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szar.
2015. aug. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elég gettó. Pár része elmegy, pl a M7-től északra, de ott is vannak gázos arcok. Az egyik munkásról elnevezett utcában pl éjszaka járnak lopni a sufniszervízesek. Másnap már neten vannak a bontott alkatrészek. Szóval ilyen.
2015. aug. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Érdekes.
2015. aug. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ott hajítottam először baltát more típusú tolvajok után. Érdekes hely.
2015. aug. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én Érden lakok, itt nőttem fel,ide jártam általános iskolába,a gimnáziuma(Vörösmarty) elég jó hírnevű iskola,(a környező városokból is járnak ide.) Nekem problémám még nem volt közbiztonsággal,én a központ közelébe lakok, sokan ingáznak mint ahogy én is, kb 20-25 perc a déli pályaudvar
2015. aug. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Pifko válasza:
Sziasztok!Tudnátok sgíteni,Érdre szeretnék költözni a családommal pár hónap mulva. Érdekelne hogy tényleg olyan rossz hely ahogyan álítják,és hogy milyen ott az élet manapság.Voltunk kint jó párszor nem tünt szörnyünek.légyszi ha valaki tud segíteni segítsen,nehogy rossz döntést hozzak.Köszönöm.
2016. febr. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!