Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg olyan szörnyű Érden...

Tényleg olyan szörnyű Érden lakni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 16. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, ki mondta ezt a marhaságot? közel van Bp, van sok zöld terület,családi házak, és jó az ellátottság a közlekedés.Mondjuk cigány rákfene is akad de az már mindenhol van,el kell kerülni őket.
2012. máj. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csupa rossz dolgot olvastam, illetve hallottam Érdről. Hogy sok a cigány, és a rendőrség nem tud velük mit tenni, illetve nem is akar mert a cigók kézben tartják őket. Hogy nem lehet semmit kint hagyni a kertben, mert a cigók egyből ellopják, illetve hogy rengeteg a betörés, rémes a közbiztonság. Házat szeretnék venni, és az is feltűnt, hogy Érden gyönyörű újépítésű házakból van rengeteg eladó, nagyon jó áron. Ez is gyanús, mert máshol a környéken ilyen áron, csak öreg és csúnya házat kapni, amit Érden megkapni mondjuk 40 millióért, az máshol 60-70 alsó hangon, amiket én néztem. Szeretném tudni, hogy mi is az igazság?
2012. máj. 17. 17:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Sehol nem lehet kinthagyni értéket ,már mindenhol lopnak ha könnyű a préda és adja az alkalmat. Riasztó ,távfelügyelet kivonulószolgálattal és egy vagy több jó vad kutya ez alap egy kertesházban szerintem ,bárhol is vagy.Főleg egy 40milliósban!
2012. máj. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Riasztó, távfelügyelettel az nálam alap, sőt még egyéb kiegészítő dolgok is, rács kamera, biztonsági redőny stb... De most olvastam egy olyat például, hogy valaki szólt a cigóknak hogy ne rallizzanak az utcán a kint álló autók között, és erre jó sokan odamentek, bemásztak a kerítésen, és kővel dobálták a családapát, aki rájuk szólt, közben a gyerekei és a felesége bentről nézték és ők hívták ki a rendőrséget, akik kijöttek, de erősítést kellett hívniuk. Végülis elvittek pár cigót, de az apukát úgy fejbe dobták, hogy kórházba került. És mindez persze Érden... Nagyon bizonytalan vagyok. Nem akarok abba beleesni, hogy veszek egy házat, és a körülmények miatt élhetetlen lesz, és aztán eladni sem lehet majd. Mondom néztem, Érden messze több ház van eladó, mint máshol.
2012. máj. 17. 18:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha cigánymentes helyet keresel akkor felejtsd el Érdet. Beszólni nem jó nekik máshol se ,mert a rendőrség semmit nem ér és a kormányok is mellettük vannak. Lassan már nem lesz hová menekülni.
2012. máj. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
IGEN!!!!! SZAR! 3 normális ember van az egész városban, azon kívül csak alkoholisták, hülyék meg cigányok!!!!
2015. okt. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Pifko válasza:
Nem tudom elhinni!Mi épp most szeretnénk érďen házat venni.Voltunk ott párszor terepszemlét tartani,nem volt semmi különös,nyugi volt.Nektek mi a véleményetek...
2016. febr. 19. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
47%
Ez nem igaz ne hidj nekik. Érd a legjobb város
2019. jan. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!