Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti találkoztatok már az...

Ti találkoztatok már az interneten maga mutogató, flancoló fiatal anyákkal, akik?

Figyelt kérdés
Akik egyértelműen nem a saját keresetükből, hanem valami gazdag férfi oldalán felkapaszkodva rázzák a rongyot, készítik a drágaságot, cukiságot, szépséget illegető fotóikat. Ezt miért csinálják? Nekünk is van pénzünk, de soha eszembe nem jutna ezt mutatgotni, meg azzal hencegni, milyen szép és fiatal vagyok gyerekszülés után más pénzéből..
2015. aug. 11. 12:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Ha olyasmivel találkozol, ami személy szerint nem érint, mégis felkavar annyira, hogy 1-2 mp -en túl foglalkozz vele, sőt kérdést írj ki róla, azzal kapcsolatban tedd fel a kérdést: mi zavar TÉGED ebben az egészben? Mert hogy hülyék voltak vannak és lesznek, az nem csoda, nem is meglepő. Az azonban, hogy ilyen hosszan foglalkoztat vadidegenek internetes megnyilvánulása, az igen.
2015. aug. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem téged csak az zavar, hogy te már nem vagy szép és fiatal. Vagy legalábbis nem érzed annak magad. Ha jól érzik magukat, akkor hadd csinálják, mit zavar az téged?
2015. aug. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Fiatal vagyok, nem találom magam rondának, van gyermekem és a pénzem is meglenne ilyen fotókat közzé tenni. De! Mégsem teszem, mert tudom, hogy rengeteg ismerősöm nincs ilyen helyzetben. Az, hogy én így vagyok hatalmas szerencse (is). Akkor miért kérkedjek..

Bennem az merült fel, hogy ezek az anyák lehet csak az önigazolást keresik a likokban..

2015. aug. 11. 12:53
 4/15 anonim ***** válasza:

Milyen szép és fiatal gyerekszülés után? Ennek mi köze van a másik pénzéhez? Ha zsírleszíváson járt, ráncfelvarráson, egyebeken, akkor értem hogy kapcsolódik, egyébként viszont nem.


Ha gyerekszülés után jól néznék ki, akkor bizony én is magabiztosan sétálnék végig az utcán. Miért baj az ha valaki jól érzi magát a bőrében?


Te nem érzed jól magad a bőrödben? Elég erős benned az ellenszenv, ennek van valami oka, és bizony nem az, hogy valaki kiteszi a fotóit.

2015. aug. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

De ez miért kérkedés? Jól érzi magát a bőrében, tök jó neki. Boldog és szívesen oszt meg képeket. Gondolom, ha egy zsákot húzna magára és úgy osztana meg képet, láthatóan szar állapotban lenne, akkor sokkal kevésbé zavarna.


Az pedig, hogy te azért nem teszed, mert más ismerőseid nincsenek ilyen helyzetben...


Soha ne legyek jól lakott, soha ne dobjak ki egy szelet száraz kenyeret, mert máshol éheznek?

Ne is fürödjek, csak mosakodjak, mert másnak víz is alig jut?!

Ugye nem gondolod ezt komolyan?

2015. aug. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

A szépség szubjektív dolog, felesleges visszavetíteni rám a kérdést.

Akkor másképp fogalmaznék, ezek az anyukák (akikre én gondolok és tele van velük az interbet) napi szinte talpig sminkben, ékszerekben, über csinos ruhákban csinálják a napi fotókat és várják az elismerő szavakat. Amivel nincs is semmi gond, ha megteheti anygilag, hogy mondjuk a külsejével foglalkozzon és ne babakajában főzésszagtól ússzon a ruhája, külseje, hanem mondjuk rendel, vagy ideje edzeni, szépségszalonba járni, shoppingolgatni a legújabb divatot, hát jó. Én sem csinálnám másképp. Bennem az vet fel kérdéseket, hogy ezt miért kell egyértelműen lefényképezni és rendszeresen felrakni? Mit elégít ki ezzel?

(És zárójelben jegyzem meg, hogy lehet, hogy nekem is van annyi pénzem, mint amennyiből ők ezt csinálják, lehet, hogy én is megtehetném ezt, de más az értékrendszerem és inkább a gyerekbe fektetem..)

2015. aug. 11. 13:01
 7/15 anonim ***** válasza:

Megnézem őket, csodálkozom, hogy a gyerekek mellett hogy van ideje erre, és ennyi.

Viszont nem rugózok rajta, mert le@arom, hogy más hogy eli az életét.

Tedd te is ezt, és boldog ember leszel.

2015. aug. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van utolsó :) , (én csak kíváncsiságból tettem fel ezt a kérdést, hogy csak az én készülékem értékrendszerében van-e a baj.)
2015. aug. 11. 13:06
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha ez a helyzet, akkor rosszul tetted fel a kérdést. Ennek semmi köze ahhoz, hogy az illető anyuka. Ezek a nők, legalábbis legtöbbjük, már szülés előtt is ilyenek voltak.


A kérdésnek úgy lett volna értelme, ha megkérdezed, hogy miért éreznek késztetést az emberek arra, hogy ilyen olyan amolyan pillanataikról, talpig díszben, napi szinten tegyenek fel képeket?! Nos ezt tőlük kéne megkérdezni.. Nekem is vannak ilyen ismerőseim, anyukák is, de a legtöbbjük már szülés előtt is ilyen volt. A fél életüket megosztották a neten, illetve minden nap valailyen étteremből, talpig harci díszben készítettek képet és osztották meg.


Tehát ennek nem sok köze van ahhoz, hogy valaki anyuka.


Nyilván figyelemre vágynak, ez az oka.

2015. aug. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Én azért az "anyukás" formában tettem fel ezt a kérdést, mert azt gondolom, hogy az anyaság rugalmasabbá teszi az embert, nem fontos, hogy minden a legszebben tündököljön a külvilág felé (nem azt mondom, hogy legyen slampos), de ezek mindig a tökéletességet mutogatják a külvilág felé. Engem például egy kicsit dühít is, mert a nem anyuka fiatal ismerőseim egy részével elég rendesen elhitetik, hogy igen ez az anyaság.. pedig szerintem a nők nagyrészének nem ez az. Persze még lehetnek jó anyák, csak az egy mézesmázos hazugság..
2015. aug. 11. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!