Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ez egy fiúnál?

Szerintetek gáz ez egy fiúnál?

Figyelt kérdés
Hosszú hajam van. Hátul hátközépig, elöl csak nyakig ér. Egyenes. Már régóta azon gondolkozom hogy egy kis tincset egyik oldalt befestek sötét kékre. Olyan sötétre hogy alig látszódjon a különbség, de azért mégis kék legyen. Csak egy kevéske önbizalmat adna, és kevésbé érezném unalmasnak a hétköznapokat (hasonló tapasztalatból beszélek). Szeretném, de tétovázok. Szerintetek gáz?
2015. aug. 11. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik eleve a hosszú haj fiúkon.

De a kék tincs jó ötlet.

Akinek tetszik a hosszú haj, annak biztosan fog tetszeni a kék tinccsel is.

2015. aug. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem fiúnál gáz az ilyen szín meg a melír is, legalább is nekem nem tetszik, de nekem azzal mondjuk nincs bajom ha egy pasinak hosszú a haja. Barátomnak is hosszú haja van, pedig már rohadtul nem divat, de engem nem is érdekel a divat. Pedig nem jönnek be a hosszú hajú pasik, sokáig az volt a véleményem hogy egy pasi csak rövid hajjal pasi, pontosabban férfias, hosszú hajjal már nem, ahogyan lányoknak sem áll jól (sokak szerint) a rövid haj.


A sors iróniája az hogy nekem régóta rövid hajam van pontosabban csak nyakig érő, már régóta nincs hosszú hajam kb 12 éves korom óta van rövid hajam, sokáig tüsi hajam volt, de megnövesztettem viszont mindig is a nyakig érő tetszett. Most valahogy nő létemre én is azt mondom hogy egy nő hosszú legalább vállig érő hajjal nő, de nekem így tetszik a hajam, a barátom kimondottan csak a hosszú hajúakra bukik de valahogy mégis én kellettem neki, ő ezt elfogadta, ahogyan én is hogy neki hosszú haja van.

2015. aug. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csináld meg! Ha te legbelül azt szeretnéd csinálni akkor hajrá! Talán azért tétovázol mert majd meg fognak szólni emiatt?
2015. aug. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csináld meg!!! :)
2015. aug. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!