Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Minden fiúnál így van ez vagy...

Minden fiúnál így van ez vagy csak én járok mindig így?

Figyelt kérdés

Az egyik fiú haverom mondta nekem hogy teszem neki meg hogy szép aranyos lány vagyok aztán (2napig nem beszéltünk mert kirándulni volt)tegnap rá jöttem hogy hiányziik meg minden szoval bele estem és ma reggel beszéltem vele és elmondtam neki erre ő lekezdet minden félét magyarázni hogy ez így most nemjó meg nem akkar elvesziteni mert jó haver vagyok meg ha nyáron még sokat talizunk meg ilyenek leher róla szó most már nem tom végkép mi van :8

NEM AKAROM ELVESZÍTENI!!

De akkor miért mondta hogy teszem neki meg hogy szép aranyos lány vagyok!!???


2014. jún. 7. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Az, hogy tetszel neki az nem azt jelenti, hogy úgy is szeret, sőt a reakciójából ítélve biztos, hogy ez a helyzet.

Ezeket meg azért mondta, hogy bókoljon neked, örülj neki, jobban érezd magad tőled, szóval kedvességből.

Persze nem tudom, hogy mi is a helyzet, de ebből a magyarázkodásból erre tudok tippelni.

2014. jún. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja és az, hogy valaki hiányzik neked, az nem azt jelenti, hogy bele is estél, de ezt te érzed, hogy mi is a helyzet.
2014. jún. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szüzeknél és a homároknál igen
2014. jún. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"bele estem és ma reggel beszéltem vele és elmondtam neki"

Itt hibáztad el a dolgot. Ha így kezded minden randi és előzetes találkozgatás előtt, akkor ne csodáld, hogy megijed.

2014. jún. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Talán egy kicsit gyors volt neki a dolog. Találkozgassatok aztán majd alakul.
2014. jún. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szinte minden nap látom minek találkozgassak vele?
2014. jún. 7. 16:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Gondolom úgy érti az előző, hogy randin, kettesben találkozgassatok...
2014. jún. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!