Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Főiskola mellett lenne időm...

Főiskola mellett lenne időm dolgozni ilyen feltételekkel?

Figyelt kérdés
5 percre lakom a főiskolától, szóval pihenni lesz időm. Most kezdem majd az első évet. Olvastam már olyat is, hogy vizsgaidőszakon kívül sok szabadidő van, olvastam olyat is, hogy semmi szabadidő nincs, tehát nem tudom, mi az igaz. Gépészmérnökire fogok járni és a szabadidő függvényében azon gondolkozok, hogy munkát kellene vállalnom, hogy legyen pénzem. Van olyan, aki így csinálja? Mennyit lehet összeszedni főiskola mellett?
2015. aug. 12. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Tényleg a vizsgaidőszak a húzósabb inkább, szorgalmi időszakban ellébecol az ember. Bár vannak kötelező órák, amin részt kell venni. Zh-kat kell írni, beadandót készíteni stb.

Talán ideálisabb lett volna levelezőre menned, és akkor a kettő gond nélkül kivitelezhető együtt.

2015. aug. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ez már tárgytalan, szeptemberben kezdek.
2015. aug. 12. 13:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Most meg nem tudod mikor lesznek oraid es milyenek. Majd elso honapban kiderul, meglatod mennyi idod lesz. Most meg ne stresszelj ezen! :)
2015. aug. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem stresszelek, csak egy ötlet volt, jól jönne egy kis zsebpénz. :)
2015. aug. 12. 14:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első félévben nem ajánlatos még melózni, akkor ki tudod tapasztalni, mennyi szabadidőd van, hogy tudod beosztani, milyen a vizsgaidőszak, stb. Hiszen nem csak az kell, hogy ráérj pár napot a szorgalmi időszakban, hanem az is, hogy olyan melót találj, ami rugalmasan kezeli a vizsgaidőszakot, kötelező óráidat, és nem az az elvárás, hogy heti 20-30 órát dolgozz időszaktól függetlenül. Én azt javaslom, az első félévet tapasztald ki, és közben nézelődj a munkalehetőségek terén, és ha úgy érzed, belefér, akkor második félévtől vállalhatsz valamit. A gépészmérnöki elég nehéz.
2015. aug. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!