Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elmennétek dolgozni egy 2 és...

Elmennétek dolgozni egy 2 és egy 6 éves gyerek mellett ilyen feltételekkel?

Figyelt kérdés

A munka szimpatikus, de délutánonként negyed-fél 6-ra érnék haza. A férjem minden este nagyon későn jön haza, így talán nagyszülők tudnának segíteni, hogy ne legyenek benn eddig a gyerekek a bölcsiben/oviban. :(

A nagy miatt annyira nem aggódom, de a kicsi még nagyon kicsi.

A pénz persze jól jönne, meg szeretnék is dolgozni, de én aggódom a munkaidő miatt, hogy ilyen későn érek haza, és 8-kor nálunk mindenki alszik. Hát semmi időm nem marad a gyerekekre. :(



2015. febr. 6. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
14%

Nem. Hacsak nem muszáj.

Egy 2,5 és egy 6,5 évesem van.

2015. febr. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ha megtehetném néznék másmilyet, de ha kéne a pénz nem válogathatnék. te ismered az anyagi helyzeteteket, ez alapján neked kell döntened.
2015. febr. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem vállaltam el.

Keresgélek tovább...

2015. febr. 9. 11:16
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

:(

Ha visszamegyek dolgozni, kb ez lesz. 5-ig tart a munkaidőm, legalább fél óra autóval, mire hazaérek. Tömegközlekedve bele se merek gondolni.

2015. febr. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Fél 5-ig tart a munkaidőm, negyed 6-ra érek oda a nagylányért az oviba. Férjem 5-ig dolgozik, ő is negyed 6-ra ér a picihez a bölcsibe. Ha én megyek mindkettőért, akkor fél 6-ra érek oda a picihez. Szinte semmi idő valóban a gyerekekre, de nekem sok volt már az otthon töltött 5 év, úgyhogy visszajöttem dolgozni. Hulla fáradt vagyok minden nap, de nem bántam meg. Jobban értékeljük az együtt töltött időt, amikor otthon vagyunk csak velük foglalkozom.
2015. febr. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A több pénz mindenkinek mindig jól jön, de ha ebben a pillanatban enélkül is meg tudtok élni komoly gondok nélkül, akkor - én is a 2 éves miatt főleg -, most nem mennék el ilyen feltételek mellett dolgozni. Egy ilyen kicsi gyereknek - persze a gyerek személyiségétől is függően - még nagyon nagy szüksége van az anyukájával, családjával töltött minőségi időre.


Ha létszükséglet a munka, és kihagyhatatlan lehetőség, mert pl. nincs rá esély, hogy egy év múlva hasonló ajánlatot kapj, akkor nyilván minden megoldható, mert az is tény, hogy napi 2 óra intenzív, igazán minőségi együttlét a gyerekkel néha többet ad érzelmileg, mint másnál az egész napos jelenlét.

2015. ápr. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!