Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vonzódom ennyire egy...

Miért vonzódom ennyire egy ilyen emberhez?

Figyelt kérdés

Tudom hülye kérdés és könyörgöm ne kövezzetek meg de tényeg fogalmam sincs mi ütött belém.

Ez a férfi már elmúlhatott 35 éves is,ráadásul családja van én mégis valahogy felfigyeltem rá. És tényleg nem tudom miért most pedig annyira bűntudatom van amikor ő ennyire elérhetetlen. Ráadásul én mindössze 16 vagyok. Mindig is tetszettek az idősebbek de ez már szerintem túlzás.

És megmagyarázni nem tudnám de ha rám néz rögtön érzem azt a bizonyos "szikrát".

Ha zavaros volt elnézést,de én sem tudtam hogyan fogalmazhatnám meg jobban. Másnak meg el sem merem mondani annyira szégyenlem magam.



2015. aug. 14. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Ez egy életkori sajátosság - bár inkább 12-14 körül - ő az ideál. Ábrándozz róla nyugodtan, bűntudat nélkül, de lépéseket ne tegyél felé, mert az összetörné az ideál képet és csak bajok forrása lenne. El fog múlni, kinövöd. Ilyenkor szép verseket lehet írni, olvasni, valahol ez azért jó is...
2015. aug. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Annyira hülye vagy, miért nem inkább rám hajtasz :), am nekem is tetszett az angol tanárnőm :) de azért nem hajtottam rá, szerintem találj egy fiatalabbat, de azis lehet hogy ijen extrém fétised van, ezellen nem tudok mit tenni :) ne nézz rá, vagy ne találkozzatok, vagy ha nagyon akarod, mássz rá, mikor egyedül vagytok, de kicsesznél vele, mert ha lessz is valami, akkor tönkreteszed az életét :)
2015. aug. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen normális, amíg csak vonzódsz hozzá, és nem teszel az ügy érdekében. Szerintem ez azért lehet, mert ez a korosztály már önálló, határozott, férfias..sokkal vonzóbb a lányok/nők szemében, mint a 18 éves ecsetfejű, "páwa" kisfiúknál, akik többségének az egyetlen életcélja, hogy legyen mindig egy lány, akit meg lehet dönteni (tisztelet a kivételnek, mert tudom, hogy ebben a korosztályban is vannak normálisak).

Nem hülye kérdés, emiatt nem kell magadat szégyellned. 18L

2015. aug. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
3-as remek választ adott. Hozzáteszem, sima szexuális vonzódás is lehet. Emberek vagyunk, hatással vagyunk egymásra. Majd tapasztalod, hogy lesz, aki hidegen hagy, lesz, aki valamit megbizserget benned, és lesz, aki szélvészként száguld végig minden érzékeden. Ez utóbbi akkor is megtörténhet, ha - mint esetünkben - arra tejesen alkalmatlan személyről van szó.
2015. aug. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3-as számból vetted ki a szót,egyszerűen hidegen hagynak a 20 év alattiak annyira gyerek nekem az összes(tisztelet a kivételnek). De amúgy teljesen mindegy mert csak egy helyen nyaralunk szóval lemondhatok róla de ez a legrosszabb. Depressziós leszek már most érzem.
2015. aug. 14. 18:22
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
Nem, nem leszel depressziós. Az egy nagyon komoly pszichés betegség, amit nem éreznek meg előre, főleg mert idegi alapú baj, nincs konkrét kiváltó oka... A te tinidrámád a depresszióhoz képest lóf... lófütty. Egyszerűen csak próbálgatod a kis karmaidat, most jutottál el a beképzeltségnek arra a fokára, ahol azt hitted, hogy elég mutogatni magadat, jelét adni, hogy kapható lennél, és ennyi elég lehet ahhoz, hogy egy nős ember félredobjon ÉRTED mindent. Nem így lett, ez birizgálja a hiúságodat, az égig érő egódat, de ez az érzés még messze van a depressziótól.
2015. aug. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hűha ezt pont úgy állítottad mintha ismernél pedig semmit nem tudsz rólam. És úgy bírom amikor mindenki a tinidráma szót használja. Lehet hogy az de akkor sem ilyen egyszerű mint néhányan látják.

Mellesleg a depressziót nem szószerint értettem nyílván túloztam és csak a "csalódottságomat akartam kifejezni mert nem kaphattam meg egy nős férfit" ahogy fogalmaztál. Pedig eszem ágában sem volt ilyet tenni de mindegy:'D

2015. aug. 14. 19:22
 8/8 anonim ***** válasza:
45%
Hidd el, én teljesen megértem, miről beszélsz. Ugyanebben a helyzetben vagyok, bár a kiszemeltem fiatalabb valamennyivel, de ugyanúgy családja van. Amikor a közelében vagyok én is érzem azt a bizonyos szikrát, úgy érzem, szemezik velem, adja a jeleket. Aztán, amikor egyedül vagyok, és elgondolkodok Ő rajta, rájövök, hogy ebből úgy sem lehet semmi, nagyon helytelen lenne, ha lenne valami. És igen, én is nagyon szégyenlem magam. Lehet mondani, hogy hülye kis naiv tinik vagyunk, de azért mi is érezhetünk egy felnőtt ember iránt szimpátiát. Csak éppen nem helyes. :) Próbáld meg elfelejteni, ami sikerülhet is, ha a nyaralás után már többet nem látod. Nekem eddig nem sikerült.
2015. aug. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!