Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nagyon erősen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

Mit tegyek, ha nagyon erősen vonzódom egy olyan emberhez, akihez nem lenne szabad?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet, hogy egy olyan férfiba szerettem bele, akivel egyértelmű, hogy soha nem lesz semmi. Viszont nagyon vonz lelkileg és szexuálisan is. Elég sűrűn látom is, bár nem önszántamból.


Hogyan lehetnék iránta közömbös? Egész nap rá gondolok, semmi másra nem tudok figyelni, ez így nem mehet tovább.


Akinek van tanácsa, köszönöm szépen!


2013. nov. 29. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Kollégád? Talán mondd el neki. Ha részéről nem megy a dolog, akkor a hidegzuhany majd kijózanít. Egyébként miért gondolod egyértelműnek, hogy soha nem lesz semmi?
2013. nov. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem írtad le pontosan , hogy miért is nem lehetne közetek soha semmi , de ha csak úgy érzed , hogy nem , akkor az még nem biztos !!! A saját példámból kiindulva , nagyon sok lány tetszik , akik felé látszólag közömbös , vagy rosszabb esetben még bunkó is vagyok , szóval jó tudom leplezni az érzéseimet , és nem csoda , hogy általában senki se tud megfejteni. De , ha más miatt nem lehet köztetek semmi , akkor azt esetleg írd le privátban , hátha tudok vmi tanácsolni.
2013. nov. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

És miért egyértelmű hogy soha nem lesz semmi?


Te nem akarod vagy ő nem akarja?

2013. nov. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem írtam le, de biztos vagyok benne, hogy ő sem viszonozza.

Az okát pedig szégyellem, azért nem akartam elmondani. De a lényeg, hogy tényleg reménytelen ez az egész, és valahogy el kellene felejtenem. Már megpróbáltam összeírni a rossz tulajdonságait, a vele kapcsolatos rossz emlékeimet, próbáltam más emberekre joban figyelni, se semmi. :( De az idő sem segít, már ez a 3. év, hogy tart a dolog. Csak van erre valami "gyógyír", vagy nem?

2013. nov. 29. 17:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Kiez? Rokon? Kolléga? Egy barátnőd pasija?

A gyógyír az, ha nem találkozol vele, megismerkedsz mással és beleszeretsz abba a másikba.

2013. nov. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!