Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tudtok olyan oldalt linkelni...

Belőlemcsakegyvan kérdése:

Tudtok olyan oldalt linkelni ahol meg lehet nézni hogy jelenleg milyen gyerekek szorulnak nevelőszülőkre? Nevelő szülő szeretnék lenni. és infókat szeretnék megtudni, értelmes válaszokat szeretnék.

Figyelt kérdés
Köszönöm!!
2015. aug. 14. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Már valami adatbázisra gondolsz, ahonnan kimazsolázhatod, melyik gyerek tetszik, melyik nem...? Azért ez nem így működik. Olvasd el a vonatkozó jogszabályokat, a nevelőszülővé válás feltételeit. Egyébként a TEGYESZ-nél tudsz érdeklődni. De ha nagyon válogatós vagy, valószínűleg az első alkalmassági vizsgán kibuksz, te vagy a gyerekért és nem fordítva.
2015. aug. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Elég butácska vagy.:)Már bocsánat.

Nekem van már 2 gyerekem akit én örökbefogadtam!

Nem válogatok. Csak érdekelt van-e ilyen oldal,mert megint szeretnék legalább 2 gyereket.

2015. aug. 17. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!