Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez csak szerintem abnormális?

Ez csak szerintem abnormális?

Figyelt kérdés

Több időt töltenek az átlagemberek a kollégákkal a munkahelyeken, mint a saját családjukkal, szerelmükkel, gyerekeikkel..

Ugyanez a gyerekeknél is. A nap nagyrészét nevelőkkel, gondozókkal bölcsiben, óvónőkkel az óvodában, tanítókkal a suliban töltik. A család és az otthon, mint maga mintha csak másodlagos dolog lenne a nap folyamán. Szerintem fordítva ülünk a lovon.

Ti miképpen vélekedtek erről?



2015. júl. 14. 21:16
1 2
 1/15 anonim válasza:
65%
Hasonlóan gondolom èn is.
2015. júl. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%

Raadasul nalunk en reggel 9-5ig dolgozom, a parom delutanos muszakban 3-11ig. Amikor megyek o meg alszik, mikor o jon meg en mar alszom igy csak a 7vegeket toltjuk egyutt.

Ezen elgondolkodtam en is. Tobb idot vagyok a fonokommel mint barki massal! Szerintem ez nem normalis, annak ellenere hogy a csavo jo fej.

Ha nem lenne muszaj nem dolgozna egyikunk sem es allandoan egyutt idoznenk.

2015. júl. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolom, hogy megfelelő népesség szabályozással a tudomány és technika mai állása szerint minden felnőtt embernek elegendő lenne heti 5 nap, napi 6 órát dolgoznia az emberhez méltó életkörülmények biztosításához. De ehhez nagyon sok anyagi dologról le kellene mondanunk, viszont ezek olyan dolgok, amik az emberiség csak nagyon kis százaléka birtokol. Csak hát ennek egyik legnagyobb akadálya az emberi gyarlóság.
2015. júl. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
7%
így jó a családdal egy életen át nyüglödhetsz böven elég belölük napi pár óra
2015. júl. 15. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Akinek nyuglodes a csalad...annak minek?
2015. júl. 15. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%

4. Nekem volt nem egy munkahelyem életemben, de még a legjobb is több energiát vett ki belőlem, mintha a családdal lettem volna.

Értem én, hogy kell az értelmes munka, az ott elérhető siker, elismerés. De ha egy emberi élet aspektusából tekintek a családban és a munkában eltöltött tevékenységre, érthetetlen számomra, hogy miként lehet valakinek fontosabb, és kielégítőbb a munkahelyen eltöltött idő.

2015. júl. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
17%
aki szerint a család nem nyüglédés az hazudik
2015. júl. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Igen, ezt tapasztalom én is, és amikor elkezdem magyarázni pont ezen a szálon, hogy nekem miért nincs családom, akkor én vagyok a minden, csak jó ember nem...


Igen: rengeteg időt töltünk a munkahelyeken, amit hiába neveznek 2. otthonnak, sokszor mégis az 1., mert elvárják a túlórát és társait pont a család, stb. rovására. Én pont ezért nem akarok családot és vagyok szingli, mert nem tudnám nekik megadni a lehetőséget, hogy együtt legyünk, akkor meg minek kinlasztani egymást...

2015. júl. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
43%

ezt mindenki tudja.

8 óra munka, 8 óra pihenés, 8 óra szórakozás.


olaszban nem véletlenül dolgoznak 4 órákat. délben minden bezár és este nyitnak megint ki

2015. júl. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%

Új suliban leszek, napi 12-13 órám lesz reggel 7-től.

Kb fél 8-9-re hazaérek, tanulok éjfélig, tusolok, eszek és alszok. Ennyi lesz az életem.

Nevelőfaterom külföldön dolgozik, heti 1,5-2 napot can itthon, anyámnak mindig van vmi dolga amit intéz, én szószerint estig suliban leszek.

A család 3 felé lesz, alig fogjuk látni egymást. Ez a modern kor egy hatalmas átka. Szétszed a rokonaidtól minden, alig látod őket, aztán radobbensz, hogy amennyit Velük voltál kevés volt, és mindent visszaforgatnál, bármi áron.

Elnézést a helyesírásért, telefonról voltam.

2015. aug. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!